Pirmame kėlinyje iniciatyva visiškai priklausė katalonams, bet vokiečiai, net nesmūgiavę priešininkų vartų pusėn, visa komanda patikimai ir drausmingai gynėsi 40 minučių. Tačiau 41-ą minutę „Bayer“ futbolininkai pražiopsojo priešininkų greitą ataką ir Alexis Sanchezas po Lionelio Messi perdavimo pelnė pirmą įvartį - 1:0.

Tuoj po pertraukos Leverkūzeno ekipai pavyko išlyginti rezultatą. 52-ą minutę po Vedrano Čorluka perdavimo čekas Michalas Kadlecas smūgiu galva grąžino pusiausvyrą - 1:1.

Bet Vokietijos futbolo aistruolių džiaugsmas truko neilgai. „Barcelona“ klubas 55-ą minutę surengė žaibišką kontrataką ir jos smaigalyje atsidūręs Alexisas Sanchezas įmušė antrą įvartį - 2:1.

Po to futbolas tapo atviresnis ir netrukus po „Bayer“ saugo Gonzalo Castro smūgio kamuolys pataikė į Victoro Valdeso ginamų vartų virpstą. 73-ią minutę tuo pačiu atsakė ir L. Messi.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos trečią įvartį pasiekė L. Messi - 3:1 ir praktiškai išsprendė aštuntfinalio etapo šios poros nugalėtoją ir pirmą ketvirtfinalio dalyvį.

Kitame susitikime prancūzų „Lyon“ klubas namuose priėmė sezono išsišokėlius Nikosijos „Apoel“ futbolininkus iš Kipro ir įveikė svečius kukliai - 1:0. Vienintelį ir perqalingą įvartį Alexandre'as Lacazette'as pelnė 58-ą minutę.

Atsakomąsias rungtynes komandos žais kovo 7-ą dieną.

„Bayer“ (Vokietija) 1 - 3 „Barcelona“ (Ispanija)

41' Alexis Sanchez [0 - 1]
52' Michal Kadlec [1 - 1]
55' Alexis Sanchez [1 - 2]
88' Lionelis Messi [1 - 3]

„Lyon“ (Prancūzija) 1 - 0 „Apoel“ (Kipras).