Prancūzijos sostinės klubas įvartį įmušė jau 6-ą minutę, kuomet pasižymėjo Milanas Biševačas. Kaip paaiškėjo vėliau, PSG daugiau nesugebėjo realizuoti nė vienos progos, tačiau to neleido padaryti ir „Brest“ klubui, kuris pirmą kartą šiame sezone patyrė pralaimėjimą namuose.

PSG nelaimei, šiame ture taškus pačioje mačo pabaigoje sugebėjo iškovoti ir jų užnugaryje esantis „Montpellier“ klubas, kuris svečiuose taip pat 1:0 (0:0) palaužė „Nice“ ekipą. Įvartį jau per pridėtąjį rungtynių laiką įmušė rezultatyviausias Prancūzijos pirmenybių žaidėjas Olivieras Giroudas.

Tuo metu „Lyon“ klubas rungtynių pabaigoje pasiekė pergalę prieš „Dijon“ klubą - 3:1 (1:0). Mačo pabaigoje spėjo pasižymėti Bafetimbi Gomisas ir Alexandre'as Lacazette.

Visi rezultatai:

„Auxerre“ 1 – 3 „Nancy“
68' [0 - 1] Yohan Mollo
69' [0 - 2] Daniel Niculae
78' [0 - 3] Yohan Mollo
82' [1 - 3] Edouard Cisse

„Brest“ 0 – 1 PSG
6' [0 - 1] Milan Biševač

„Lorient“ 1 – 1 „Sochaux“
63' [1 - 0] Jacques Alaixys Romao
80' [1 - 1] Cedric Bakambu

„Lyon“ 3 – 1 „Dijon“
8' [1 - 0] Jimmy Briand
61' [1 - 1] Younousse Sankhare
82' [2 - 1] Bafétimbi Gomis
90' [3 - 1] Alexandre Lacazette

„Nice“ 0 – 1 „Montpelliier“
90' [0 - 1] Olivier Giroud

„Toulouse“ 1 – 0 „Caen“
35' [1 - 0] Emmanuel Riviere

„Lille“ 3 – 0 „Saint Etienne“
50' [1 - 0] Eden Hazard
86' [2 - 0] Nolan Roux
87' [3 - 0] Nolan Roux.