Madridiečiai pirmavo po Cristiano Ronaldo taiklaus smūgio jau 10-ą minutę, bet savo persvaros neišsaugojo.

Pastarąjį kartą šį sezoną varžovai grūmėsi tarpusavyje neseniai - gruodžio 10-ą dieną. Tąsyk Ispanijos sostinėje vykusioje dvikovoje tai pat pajėgesni buvo Katalonijos atstovai - 3:1.

Rungtynės

Rungtynes Madrido „Santiago Bernabeu“ stadione geriau pradėjo šeimininkai - sužaidus 10 minučių po reido kairiu kraštu kamuolį į tinklą vartininkui Jose Pinto tarp kojų pasiuntė C. Ronaldo.

Netrukus progą išlyginti santykį turėjo Alexis Sanchezas, bet po jo smūgio kamuolys atsimušė į virpstą.

Katalonai pirmoje mačo dalyje po truputį atrado savo žaidimą, tačiau įvartį pelnė tik po pertraukos. 49-ą minutę minutę Pepe kampinio metu nesugaudė C. Puyolio, kuris griūdamas smūgiu galva nepaliko vilčių Ikerui Casillasui.

Kiek vėliau Andresas Iniesta pataikė į vartų konstrukciją, o Karimas Benzema sudrebino virpstą.

Visgi 77-ą minutę sėkmė ir vėl nusišypsojo „Barcelona“ komandai. Po įspūdingo Lionelio Messi perdavimo vienas prieš I. Casillasą iššoko ir užtikrintai vartininką nuginklavo gynėjas E. Abidalis.

Atsakoma šios poros dvikova vyks sausio 25-ą dieną Katalonijos sostinėje.

Rezultatas:

„Real“ 1 - 2 „Barcelona“

10' Cristiano Ronaldo [1 - 0]
49' Carles Puyol [1 - 1]
77' Eric Abidal [1 - 2]

„Real“: Ikeras Casillasas, Hamitas Altintopas, Ricardo Carvalho, Sergio Ramosas, Fabio Coentrao, Lassana Diarra (66' Mesutas Özilas), Xabi Alonso, Pepe (80' Estaban Granero), Gonzalo Higuainas (66' Jose Maria Callejonas), Karimas Benzema, Cristiano Ronaldo.

„Barcelona“: Jose Manuelis Pinto, Danielis Alvesas, Gerardas Pique, Carlesas Puyolis, Ericas Abidalis, Xavi Hernandezas (86' Thiago Alcantara), Sergio Busquetsas, Andresas Iniesta, Alexis Sanchezas (82' Adriano), Lionelis Messi, Cescas Fabregasas (89' Isaacas Cuenca).

Kitose jau pasibaigusiose taurės turnyro rungtynėse Bilbao „Athletic“ klubas namuose rezultatu 2:0 nugalėjo „Mallorca“ komandą. Įvarčius baskams pelnė Fernando Llorente (35-ą) ir Ikeras Muniainas (59-ą min.)

Rezultatas

Bilbao „Athletic“ 2-0 „Mallorca“

35' Fernando Llorente [1 - 0]
59' Iker Muniain [2 - 0]

Atsakomas susitikimas Maljorkoje - taip pat sausio 25-ą diena.