„Raudonieji velniai“ jau nuo pat rungtynių pradžios spaudė savo varžovus, kurių kontratakos taip pat buvo gan pavojingos.

22-ą minutę „Manchester United“ ekipa turėjo labai realią progą išsiveržti į priekį, kai buvo paskirtas 11 metrų baudinys. Visgi kamuolio skriejimo kryptį atspėjęs vartininkas Adamas Bogdanas atrėmė Wayne‘o Rooney smūgį. W. Rooney antras rungtynes iš eilės neįmuša baudinio.

Tačiau pirmo kėlinio pabaigoje Mančesterio ekipa išsiveržė į priekį, kai po W. Rooney perdavimo įvartį pelnė vėl rungtyniauti sugrįžęs Paulas Scholesas.

Antrame kėlinyje pasižymėjo jaunasis puolėjas Danny Welbeckas, o rungtynėms einant į pabaigą dar vieną įvartį pasiekė Michaelas Carrickas.

Po šios pergalės „Man Utd“ komanda vėl susilygino taškais su „Man City“ klubu, tačiau pastarasis savo rungtynių dar nežaidė. Jis pirmadienį susitiks su „Wigan“ komanda.

Tuo metu Londone vyko rungtynės tarp „Chelsea“ ir „Sunderland“ klubų. Mačą minimaliu rezultatu 1:0 laimėjo londoniečiai. Vienintelis rungtynių įvartis krito 13-ą minutę, kai Fernando Torresas atliko smūgį „žirklėmis“ ir kamuolys pataikęs į skersinį atšoko tiesiai Frankui Lampardui, kuris pasiuntė jį į vartus.

Dar kitame mače, kuris vyko taip pat Londone, „Tottenham“ klubas susitiko su „Wolverhampton“ ekipa. Šios rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1. Pirmieji šiose rungtynėse į priekį išsiveržė svečiai, kai įvartį įmušė vienas iš komandos lyderių Stevenas Fletcheris.

Antro kėlinio pradžioje stipriu smūgiu iš už baudos aikštelės ribų rezultatą išlygino Luka Modričius.

Du taškus taip pat prarado ir „Liverpool“ klubas, kuris namuose nepaisant susikurtų progų niekaip nepramušė „Stoke“ komandos gynybos ir mačas baigėsi be įvarčių 0:0.

Tuo metu įspūdingą pergalę šventė „Blackburn“ klubas, kuris nors ir didžiąją rungtynių dalį žaidė mažumoje, tačiau įveikė „Fulham“ futbolininkus rezultatu 3:1.

„Manchester United“ 3 – 0 „Bolton“

45‘ [1 – 0] Paul Scholes
74‘ [2 – 0] Danny Welbeck
83‘ [3 – 0] Michael Carrick