Rungtynės „Lyon“ klubui prasidėjo labai prastai, kadangi jau 11-ą minutę iš aikštės už šiurkštų ir pavojingą žaidimą buvo pašalintas Mouhamadou Dabo.

Kiekybine persvara „Lille“ pasinaudojo gan greitai ir 28-ą minutę įvartį pelnė „Liverpool“ klubui priklausantis, tačiau „Lille“ ekipai paskolintas saugas Joe Cole‘as.

Visgi iki kėlinio pabaigos „Lyon“ futbolininkai išlygino rezultatą, kai įvartį pelnė švedas Kimas Kallstromas.

65-ą minutę Lisandro Lopezas pelnė pergalingą įvartį.

„Lille“ bandė lyginti rezultatą, tačiau likus žaisti dešimčiai minučių ir jie liko rungtyniauti dešimtyje, nes antrą geltoną kortelę gavo Mathieu Debuchy.

Tuo metu tikra intriga vyko „Nice“ ir „Dijon“ komandų dvikovoje. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 2:2, todėl buvo žaidžiamas pratęsimas.

Pratęsimo metu abu klubai pelnė dar po vieną įvartį, taigi komandos stojo prie vienuolikos metrų žymos. Šią futbolo „loteriją“ laimėjo „Nice“ ekipa rezultatu 5:3.

Trečiame mače „Lorient“ klubas svečiuose 1:0 įveikė „Le Mans“ komandą ir pateko į pusfinalį.

Rezultatai (pažymėtos komandos pateko į kitą etapą):

„Lyon“* 2 – 1 „Lille“

28‘ [0 – 1] Joe Cole
41’ [1 – 1] Kim Kallstrom
65’ [2 – 1] - raudona kortelė

10’ Mouhamadou Dabo („Lyon“) - raudona kortelė
82‘ Mathieu Debuchy „Lille“ - raudona kortelė

„Nice“* 3 – 3 „Dijon“(11 metrų baudiniai: 5:3)

19‘ [0 – 1] Thomas Guerbert
35’ [1 – 1] Anthony Mounier
62’ [1 – 2] Brice Jovial
78’ [2 – 2] Renato Civelli
117’ [2 – 3] Eric Bautheac
119’ [3 – 3] Luciano Monzon

„Le Mans“ 0 – 1 „Lorient“*

71‘ [0 – 1] Gilles Sunu