Rungtynes Malagoje aktyviau pradėjo Andalūzijos futbolininkai. Svečiams žaidimas nesiklostė taip, kaip buvo tikėtasi, todėl jiems itin pavojingų išpuolių prie varžovų vartų sukurti nepavyko.

Realiausią progą „Real“ klubas susikūrė likus vos kelioms minutėms iki pirmo kėlinio pabaigos, kuomet Cristiano Ronaldo atliko perdavimą kulnu Sami Khedirai, o pastarasis ataką baigė stipriu smūgiu į Wilfriedo Caballero ginamus vartus.

Po šio smūgio Vokietijos rinktinės nariui teko suteikti medicininę pagalbą. Likus minutei iki pirmos rungtynių dalies pabaigos jį aikštėje pakeitė Mesutas Ozilas.

Iki susitikimo pabaigos likus mažiau nei pusvalandžiui, krito įvartis į „Malaga“ ekipos vartus, tačiau jis nebuvo įskaitytas. M. Ozilas atliko perdavimą į baudos aikštelę įkirtusiam Gonzalo Higuainui, o pastarasis kamuolį galva pasiuntė į šeimininkų vartų tinklą.

Po šio epizodo argentinietį aikštėje pakeitė Karimas Benzema, pirmose tarpusavio rungtynėse pelnęs trečią, pergalingą „Real“ komandos įvartį. Netruku prancūzų puolėjas sulaukė tikslaus M. Ozilo perdavimo ir tiksliai smūgiavi į vartų stačiakampį - 1:0.

Rungtynių pabaigoje „Malaga“ ekipa prie svečių komandos vartų surengė šturmą, kurio metu galėjo būti įmušti mažiausiai du įvarčiai, tačiau sėkmė šypsojosi „karališkajam“ klubui. Madridiečių gynėjas Alvaro Arbeloa, kuris smogė varžovui alkūne į veidą, buvo pašalintas iš aikštės.

Į ketvirtfinalį taip pat iškopė „Mallorca“ ekipa ir trečios lygos „Mirandes“ komanda, eliminavusi elito diviziono Santandero „Racing“ klubą.

„Malaga“ 0 – 1 „Real“ (pirmos rungtynės 2:3, bendras rezultatas 2:4)

72‘ [0 – 1] Karim Benzema

88‘ Alvaro Arbeloa („Real Madrid“) - raudona kortelė

„Mallorca“ 6 – 1 San Sebastijano „Real Sociedad“ (pirmos rungtynės 0:2, bendras rezultatas 6:3)

59‘ [6 – 1] Tomer Hemed

Santandero „Racing“ 1 – 1 „Mirandes“ (pirmos rungtynės 0:2, bendras rezultatas 1:3)

35‘ [1 – 0] Pedro Munitis
72‘ [1 – 1] Pablo Infante (iš 11 metrų baudinio)