I grupėje Andoros futbolininkai namuose įveikė Makedonijos rinktinę 1:0 (0:0) ir šventė savo pirmąją pergalę oficialiose varžybose nuo įstojimo į FIFA 1996 metais.

Tuo tarpu IV grupėje Lichtenšteinas svečiuose net 4:0 (2:0) sutriuškino Liuksemburgą ir iškovojo savo pirmąją pergalę pasaulio čempionatų atrankos varžybose ir antrąją oficialiose varžybose. Pirmąjį ir iki šiol vienintelį kartą Lichtenšteino futbolininkai pergale džiaugėsi 1998 metais, kai "Euro-2000" atrankos turnyre įveikė Azerbaidžaną 2:1.

Kadangi šeštadienį Lichtenšteinas namuose sužaidė lygiosiomis 2:2 su Europos vicečempione Portugalija, tai ši savaitė Europos futbolo nykštukei tapo geriausia per visą istoriją.

Į naudą šeštadienio šokas buvo ir portugalams, kurie trečiadienį namuose savo pyktį išliejo ant Rusijos rinktinės, sutriuškindami svečius net 7:1 (3:0).

Po sensacingos nesėkmės šeštadienį (svečiuose su Slovėnija 0:1) reabilitavosi ir italai, itin rezultatyviose penktosios grupės rungtynėse namuose įveikę baltarusius 4:3 (2:0).

Kitų kaimynų latvių ir estų dvikova IV grupėje baigėsi lygiosiomis 2:2 (0:0).

Trečiadienio rungtynių statistika:

I grupė

Olandija - Suomija 3:1 (2:1). Įvarčiai: Wesley Sneijder (39), Ruud van Nistelrooy (41, 63); Teemu Tainio (14). Amsterdamas. 49 000 žiūrovų.

Armėnija - Čekija 0:3 (0:2). Jan Koller (3, 78), Tomas Rosicky (30). Jerevanas. 7000.

Andora - Makedonija 1:0 (0:0). Marc Bernaus (60). Andora. 200.

Lentelė:

1.Rumunija   4 3 0 1 9-4  9
2.Suomija    5 3 0 2 10-3 9
3.Olandija   3 2 1 0 7-2  7
4.Čekija     3 2 0 1 4-2  6
5.Makedonija 4 1 1 2 6-5  4
6.Andora     3 1 0 2 2-8  3
7.Armėnija   4 0 0 4 1-11 0 

II grupė

Danija - Turkija 1:1 (1:0). Jon Dahl Tomasson (27-iš 11 m); Nihat Kahveci (70). Nihat Kahveci (Turkija, 59) nerealizavo 11 m baudinio. Pašalintas Jesper Gronkjaer (Danija, 30). Kopenhaga. 41 331.

Ukraina - Gruzija 2:0 (1:0). Oleksij Belik (9), Andrij Ševčenko (80). Lvovas. 28 000.

Kazachstanas - Albanija 0:1 (0:0). Alban Bušaj (60). Almaty. 10 000.

Lentelė:

1.Ukraina      4 2 2 0 6-3 8
2.Turkija      4 1 3 0 6-2 6
3.Albanija     4 2 0 2 3-5 6
4.Danija       3 1 2 0 4-2 5
5.Gruzija      3 1 1 1 3-3 4
6.Graikija     3 0 2 1 2-3 2
7.Kazachstanas 3 0 0 3 1-7 0 

III grupė

Liuksemburgas - Lichtenšteinas 0:4 (0:2). Martin Stocklasa (41), Franz Burgmeier (44, 84), Mario Frick (57-iš 11 m). Liuksemburgas. 3500.

Latvija - Estija 2:2 (0:0). Vitalijs Astafjevs (65), Jurijs Laizans (82); Andres Oper (72), Ingemar Teever (79). Ryga. 8200.

Portugalija - Rusija 7:1 (3:0). Pauleta (26), Cristiano Ronaldo (39, 69), Deco (45), Simao (82), Petit (89, 90+3); Andrej Aršavin (79). Lisabona. 27 258.

Lentelė:

1.Portugalija    4 3 1 0 15-2 10
2.Slovakija      4 3 1 0 15-3 10
3.Estija         4 2 1 1 8-7   7
4.Rusija         3 1 1 1 6-8   4
5.Latvija        4 1 1 2 7-11  4
6.Lichtenšteinas 4 1 1 2 7-11  4
7.Liuksemburgas  5 0 0 5 4-19  0 

IV grupė

Airija - Farerų salos 2:0 (2:0). Robbie Keane (14-iš 11 m, 32). Dublinas. 36 000.

Kipras - Prancūzija 0:2 (0:1). Sylvain Wiltord (38), Thierry Henry (72). Nikozija. 7000.

Lentelė:

1.Airija       4 2 2 0 6-1  8
2.Prancūzija   4 2 2 0 4-0  8
3.Šveicarija   3 1 2 0 9-3  5
4.Izraelis     3 1 2 0 4-3  5
5.Kipras       4 0 1 3 3-9  1
6.Farerų salos 4 0 1 3 2-12 1 

V grupė

Moldova - Škotija 1:1 (1:1). Sergej Dadu (27); Steve Thompson (30). Tiraspolis. 4500.

Norvegija - Slovėnija 3:0 (1:0). John Carew (7), Morten Gamst Pedersen (60), Alexander Odegaard (90). Oslas. 24 907.

Italija - Baltarusija 4:3 (2:0). Francesco Totti (27-iš 11 m, 74), Daniele De Rossi (33), Alberto Gilardino (86); Maksim Romaščenko (52, 89), Vitalij Bulyga (77). Pašalintas Sergej Jaskovič (Baltarusija, 90+3). Parma. 16 510.

Lentelė:

1.Italija     4 3 0 1 7-5 9
2.Norvegija   4 2 1 1 6-3 7
3.Slovėnija   4 2 1 1 4-3 7
4.Baltarusija 3 1 1 1 8-5 4
5.Škotija     3 0 2 1 1-2 2
6.Moldova     4 0 1 3 1-9 1 

VI grupė

Velsas - Lenkija 2:3 (0:0). Robert Earnshaw (56), John Hartson (90+3); Tomasz Frankowski (72), Maciej Žurawski (81), Jacek Krzynowek (85). Kardifas. 56 685.

Šiaurės Airija - Austrija 3:3 (1:1). David Healy (36), Colin Murdock (60), Stuart Elliott (90); Markus Schopp (14, 72), Christian Mayrleb (61). Belfastas. 11 830.

Azerbaidžanas - Anglija 0:1 (0:1). Michael Owen (22). Baku. 15 000.

Lentelė:

1.Anglija        4 3 1 0 7-3  10
2.Lenkija        4 3 0 1 10-3  9
3.Austrija       4 1 2 1 8-8   5
4.Šiaurės Airija 4 0 3 1 5-8   3
5.Velsas         4 0 2 2 5-8   2
6.Azerbaidžanas  4 0 2 2 1-4   2 

VII grupė

Lietuva - Ispanija 0:0. Vilnius. 6000.

Serbija ir Juodkalnija - San Marinas 5:0 (2:0). Savo Miloševič (35), Dejan Stankovič (45, 50), Ognjen Koroman (52), Zvonimir Vukič (69). Belgradas. 3000.

Lentelė:

1.Serbija ir Juodkalnija 3 2 1 0 8-0  7
2.Lietuva                3 1 2 0 5-1  5
3.Ispanija               3 1 2 0 3-1  5
4.Bosnija ir Hercegovina 2 0 2 0 1-1  2
5.Belgija                2 0 1 1 1-3  1
6.San Marinas            3 0 0 3 0-12 0 

VIII grupė

Islandija - Švedija 1:4 (0:4). Eidur Gudjohnsen (66); Henrik Larsson (24, 39), Marcus Allback (27), Christian Wilhelmsson (44). Reikjavikas. 7035

Bulgarija - Malta 4:1 (1:1). Dimitar Berbatov (43, 56), Hristo Janev (47), Čavdar Jankov (87); Michael Mifsud (12). Sofija. 17 700.

Lentelė:

1.Švedija   4 3 0 1 14-1 9
2.Bulgarija 3 2 1 0 9-4  7
3.Kroatija  3 2 1 0 6-2  7
4.Vengrija  3 1 0 2 3-8  3
5.Islandija 4 0 1 3 4-10 1
6.Malta     3 0 1 2 1-11 1