Namuose žaidęs Marselio klubas rungtynes pradėjo puikiai ir jau 9-ą minutę išsiveržė į priekį, kai įvartį pelnė Loicas Remy.

Vėliau žaidimas išsilygino, tačiau šiek tiek pavojingesni buvo „Marseille“ žaidėjai. 65-tą minutę „Marseille“ ekipa pelnė dar vieną įvartį, kai pasižymėjo saugas Morganas Amalfitano.

Po šio įvarčio PSG futbolininkai nesugebėjo atsigauti ir rungtynėms artėjant prie pabaigos praleido dar vieną įvartį. Šį kartą pasižymėjo Marselio klubo lyderis Andre Ayew.

Po šio pralaimėjimo PSG klubas užleido lyderio poziciją „Montpellier“ ekipai, kuri šiame ture šventė užtikrintą pergalę.

Tuo metu sekmadienį, „Lyon“ klubas svečiuose įtikinamai įveikė „Auxerre“ klubą rezultatu 3:0. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Lisandro Lopezas, kartą pasižymėjo Michelis Bastosas.

„Marseille“ 3 – 0 „PSG“

9‘ [1 – 0] Loic Remy
65‘ [2 – 0] Morgan Amalfitano
83‘ [3 – 0] Andre Ayew

„Auxerre“ 0 – 3 „Lyon“

20‘ [0 – 1] Lisandro Lopez
68‘ [0 – 2] Lisandro Lopez
88‘ [0 – 3] Michel Bastos