Šeimininkai 65 min. po saugo Artūro Žulpos įvarčio netikėtai išsiveržė į priekį, bet 75 min. „Ekrano“ gynėjas Dainius Gleveckas smūgiu galva išlygino rezultatą ir išplėšė pratęsimą, o jo pradžioje, 95 min., pergalingą įvartį įmušė Mantas Savėnas.

Beje, pakruojiečiai mačą baigė ne visos sudėties, nes 99 min. raudoną kortelę prieš save išvydo buvęs ekranietis Donatas Petrauskas.

Kitoje dvikovoje I-o diviziono nugalėtoja Vilniaus REO komanda išvykoje net 7:1 (5:0) sutriuškino Kėdainių „Lifosos“ ekipą.

Šių metų A lygos vicečempionai VMFD „Žalgirio“ futbolininkai savo aikštėje tik po pratęsimo ir 11 metrų baudinių serijos 5:4 eliminavo Gargždų „Bangos“ ekipą, o Marijampolės „Sūduvos“ klubas išvykoje 3:0 (2:0) pranoko FBK „Kauną“.

LFF taurės pusfinalio burtai ir rungtynės vyks kitąmet.

2011-2012 metų sezone LFF taurės turnyre iš viso rungtyniavo 65-ios ekipos iš visų Lietuvos futbolo pirmenybių.

Rungtynių rezultatai ir statistika:

„Kruoja“ (Pakruojis) - „Ekranas“ (Panevėžys) 1:2 (po pratęsimo), pagrindinis laikas 1:1 (0:0).

Teisėjas: A. Kancleris (Klaipėda), 300 žiūrovų.

Įvarčiai: 65 min. A. Žulpa („Kruoja“); 74 min. D. Gleveckas, 95 min. M. Savėnas („Ekranas“).

Įspėjimai: 19 min. P. Krasnovskis, 88 min. J. Mockus („Kruoja“); 15 min. I. Dedura, 43 min. R. Radavičius, 45 min. M. Savėnas, 99 min. M. Andelkovičius, 105 min. A. Velička („Ekranas“).

Pašalintas: 99 min. D. Petrauskas („Kruoja“).

„Lifosa (Kėdainiai) - REO (Vilnius) 1:7 (0:5).

Teisėjas: A. Žuta (Klaipėda), 80 žiūrovų.

Įvarčiai: 80 min. P. Sirutavičius („Lifosa); 2 min. M.“ Makutunovičius, 25 min. ir 61 min. M. Grigalevičius, 32 min. A. Usačiovas, 41 min. (iš 11 m) T. Ražanauskas, 45 min. V. Ivanovas, 89 min. P. Stempkovskis (REO).

Įspėjimas: 41 min. A. Radavičius („Lifosa“).

VMFD „Žalgiris“ (Vilnius) - „Banga“ (Gargždai) po 11 m baudinių 5:4, pagrindinis laikas 0:0 (0:0).

Teisėjas: E. Gaigalas (Klaipėda), 700 žiūrovų.

41 min. D. Matulevičius („Žalgiris") neįmušė 11 m baudinio.

Įspėjimai: 43 min. A. Jankauskas, 57 min. R. Vilėniškis („Žalgiris“); 41 min. G. Kulbis, 75 min. M. Kazlauskas, 86 min. K. Urbaitis, 103 min. D. Padaigis, 119 min. R. Grudys („Banga“).

Pašalinimai: 114 min. G. Kulbis (už 2-ą geltoną, „Banga“).

FBK „Kaunas“ (Kaunas) - „Sūduva“ (Marijampolė) 0:3 (0:2).

Teisėjas: V. Vasiliauskas (Telšiai), 300 žiūrovų.

Įvarčiai: 6 min. R. Beniušis, 43 min. M. Fridrikas (FBK „Kaunas“) į savo vartus), 73 min. P. Lukšys („Sūduva“).

Įspėjimas: 58 min. C. Thomsonas (FBK „Kaunas“).