Šeimininkų gretose du kartus pasižymėjo Seydou Doumbia iš Dramblio Kaulo Kranto - 29 ir 86 min., kartą - latvis Aleksandras Couna (76 min.). Beje, du rezultatyvius perdavimus atliko brazilas Vagneris Love.

Lietuvis Deividas Šemberas žaidė nuo 70 minutės, kai pakeitė saugą Pavelą Mamajevą.

CSKA komanda po šios pergalės pakilo į antrą B grupės turnyro lentelės vietą. „Trabzonspor“ futbolininkai irgi turi 4 taškus bei užima trečią poziciją.

Į pirmą vietą išsiveržė Milano „Inter“ (6 taškai) klubas, kuris išvykoje po vienintelio Giampaolo Pazzini įvarčio 21 min. 1:0 (1:0) palaužė prancūzų „Lille“ (2 taškai) ekipą.

Dramatišką ir itin svarbią pergalę išplėšė „Manchester City“ futbolininkai - jie tik po 93 min. Sergio Agero įmušto įvarčio 2:1 (1:1) pranoko „Villarreal“.

Tuo metu vienintelės lygiosios užfiksuotos Neapolyje, kur po tašką pasidalino „Napoli“ ir Miuncheno „Bayern“ klubai, sužaidę taikiai 1:1 (1:1). Beje, vokiečiai buvo labai arti pergalės, bet 39 min. kamuolį į savo vartus įsimušė Holgeris Badstuberis, o 49 min. Mario Gomezas nerealizavo 11 metrų baudinio.

Nepaisant lygiųjų, „Bayern“ su 7 taškais liko A grupės viršuje, antras - „Napoli“ (5 taškai), trečias - „Manchester City“ (4 taškai). „Villarreal“ klubas per tris turus taškų taip ir neiškovojo.

Pirmą pergalę naujame UEFA Čempionų lygos sezoną pasiekė praėjusių metų turnyro finalininkė „Manchester United“ (5 taškai) komanda, kuri Rumunijoje 2:0 (0:0) parklupdė vietos „Otelul“ (0 taškų) ekipą. Abu įvarčius nugalėtojams iš 11 metrų baudinių pelnė Wayne'as Rooney.

Visgi C grupės lyderės poziciją išsaugojo Lisabonos „Benfica“ ekipa - ji svečiuose 2:0 (1:0) buvo pajėgesnė už „Basel“ (4 taškai) atstovus.

D grupės dvikovoje Madrido „Real“ (9 taškai) žaidėjai net 4:0 (1:0) nepasigailėjo svečių iš Liono. Po įvartį ispanų gretose pelnė Karimas Benzema, Sami Khedira ir Sergio Ramosas, vieną įvartį į savo vartus įsimušė Hugo Llorisas.

Skaudžia „Lyon“ (4 taškai) klubo nesėkme pasinaudojo Amsterdamo „Ajax“ komanda - ji išvykoje 2:0 (0:0) privertė pasiduoti Zagrebo „Dinamo“ (0 taškų) ir dėl geresnio įvarčių santykio išstūmė prancūzus iš antros vietos.

Trečiadienį bus žaidžiami dar aštuoni trečio turo mačai E, F, G ir H grupėse.

Visų pirmadienio rungtynių rezultatai ir statistika:

A grupė

„Manchester City“ (Anglija) 2 - 1 „Villareal“ (Ispanija)

4' [0 - 1] Cani
38' [1 - 1] Carlos Marchena („Villareal“, į savo vartus)
90' [2 - 1] Sergio Aguero

„Napoli“ (Italija) 1 - 1 Miuncheno „Bayern“ (Vokietija)

2' [0 - 1] Toni Kroos
39' [1 - 1] Holger Badstuber (į savo vartus)
49' Mario Gomez („Bayern“) - nerealizavo 11 m baudinio

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

1.„Bayern“32105:17
2.„SSC Napoli“31204:25
3.„Manchester City“31113:44
4.„Villarreal“30031:60

B grupė

Maskvos CSKA (Rusija) 3 - 0 Trabzono „Trabzonspor(Turkija)“

29' [1 - 0] Seydou Doumbia
76' [2 - 0] Aleksandras Cauna
86' [3 - 0] Seydou Doumbia

„Lille“ (Prancūzija) 0 - 1 Milano „Inter“ (Italija)

21' [0 - 1] Giampaolo Pazzini

1.„Inter“32014:36
2.CSKA31117:54
3.„Trabzonspor“31112:44
4.„Lille“30213:42

C grupė

„Basel“ (Šveicarija) 0 - 2 Lisabonos „Benfica“ (Portugalija)

20' [0 - 1] Bruno Cesar
75' [0 - 2] Oscar Cardozo

87' Emerson („Benfica“) gavo raudoną kortelę

Galačio „Otelul“ (Rumunija) 0 - 2 „Manchester United“ (Anglija)

64' [0 - 1] Wayne Rooney iš 11 m baudinio
90' [0 - 2] Wayne Rooney iš 11 m baudinio

67' Nemanja Vidič („Man United“) - gavo raudoną kortelę
89' Milan Perendija („Otelul“) - gavo raudoną kortelę

1.„Benfica“32104:17
2.„Manchester United“31206:45
3.„Basel“31115:64
4.„Otelul“30031:50

D grupė

Zagrebo „Dinamo“ (Kroatija) 0 - 2 Amsterdamo „Ajax“ (Olandija)

49' [0 - 1] Derk Boerrigter
90' [0 - 2] Christian Eriksen

Madrid „Real“ (Ispanija) 4 - 0 „Lyon“ (Prancūzija)

19' [1 - 0] Karim Benzema
47' [2 - 0] Sami Khedira
55' [3 - 0] Hugo Lloris (į savo vartus)
81' [4 - 0] Sergio Ramos