„PSG“ į priekį išsiveržė tik 39-tą minutę, kai įvartį pelnė buvęs „Lorient“ puolėjas Kevinas Gameiro. Tačiau jau po keturių minučių „PSG“ įtvirtino savo pranašumą ir šįsyk pasižymėjo komandos žvaigždė Javieras Pastore.

Tas pats Pastore 79-tą minutę įrodė už ką tokius didelius pinigus sumokėjo klubo savininkai ir pelnė antrąjį savo įvartį. Kaip vėliau paaiškėjo tai buvo paskutinis mačo įvartis.

Taip pat svarbius tris taškus iškovojo „Lyon“ ekipa, kuri 3-1 įveikė „Bordeaux“. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Bafetimbi Gomisas, o kartą kamuolį į vartus pasiuntė Michelis Bastosas. Svečių gretose pasižymėjo Anthony Modeste.

Tuo metu po du taškus prarado „Lille“ ir „Marseille“ klubai, kurie atitinkamai 1-1 sužaidė su „Lorient“ ir „Valenciennes“. Verta paminėti, kad abu išlyginamieji įvarčiai buvo įmušti jau paskutinėmis mačo minutėmis.

Po šio turo trys komandos – tai „Lyon“, „PSG“ ir „Toulouse“ turi surinkusios po 17 taškų ir dalinasi 1-3 vietas turnyrinėje lentelėje.