Pirmasis mačas įvyko Tauragėje, kur „Tauras“ priėmė „Kruoją“. Po atkaklios kovos, šeimininkai išplėšė tašką rungtynių pabaigoje.

Pirmi į priekį išsiveržė „Kruojos“ futbolininkai - jau 7-ą minutę Toma Tabadze pelnė įvartį savo ekipai, pelnydamas įvartį iš arti.

Antrasis rungtynių įvartis krito jau antrajame kėlinyje, ir 78-ą vėl pasižymėjo Pakruojo komanda, kai tiksliai smūgiavo Valerijs Čistjakovas.

Tačiau tai nebuvo pabaiga ir „Kruojai“ nepavyko išlaikyti persvaros savo rankose. 89-ą minutę Goranas Jerkovičius po gražios komandinės atakos pelnė įvartį, o dar po dviejų minučių likęs vienas prieš vartininką puikiai jį nuginklavo „Tauro“ puolėjas Regillis Seedorfas. Taigi mačas baigėsi dramatiškomis lygiosiomis 2-2.

Po mačo, „Tauras“ pakilo į šeštąją poziciją ir tašku lenkia Alytaus „Dainavą“. Tuo tarpu „Kruoja“ su 37 taškais rikiuojasi aukštoje – penktoje vietoje.

Dar vienos rungtynės įvyko Panevėžyje, kur A lygos čempionas „Ekranas“ žaidė rungtynės su „FBK Kauno“ komanda. Rungtynėse triumfavo šeimininkai, įveikdami varžovus dviejų įvarčių skirtumu.

Pirmi į priekį rungtynėse išsiveržė „panevėžiečiai“, po tikslaus Adamo Fofanos smūgio. Tačiau jau 23-ią minutę Evaldas Razulis rezultatą išlygino ir į pertrauką komandos išėjo rezultatui esant lygiosiomis 1-1.

Antrajame kėlinyje „Ekranas“ įrodė savo pranašumą – jau 53-ią minutę Dainius Gleveckas tiksliai nuginklavo varžovų vartininką, o trečiąjį kartą tai padarė Jevgenijus Morozas, 85-ą minutę užsukęs kamuolį į vartų kampą.

„Ekranas“ po šių rungtynių vėl tapo lygos lyderiais, trims taškais lenkdamas Vilniaus „Žalgirį“. „Kaunas“ ir toliau dalinasi dešimtąją vietą turnyro lentelėje kartu su „Klaipėdos“ klubu.

„Tauras“ 2 – 2 „Kruoja“

7‘ [0 – 1] Toma Tabadze
78‘ [0 – 2] Valerijs Čistjakovs
89‘ [1 – 2] Goran Jerkovič
90‘ [2 – 2] Regilli Seedorf

„Ekranas“ 3 – 1 „Kaunas“

5‘ [1 – 0] Adam Fofana
23‘ [1 – 1] Evaldas Razulis