Italai susitikime Florencijoje minimalia persvara 1:0 įveikė slovėnus ir užsitikrino pirmąją vietą C grupėje.

G grupės lyderiai Anglijos futbolininkai savo persvarą įtvirtino Londone tokiu pačiu santykiu nugalėję Velso vienuolikę.

I grupės, kurioje Lietuvos rinktinė 0:1 pralaimėjo Škotijai, favoritė Ispanijos rinktinė šeštąją pergalę iš eilės pažymėjo simbolišku rezultatu 6:0 prieš Lichtenšteiną.

E grupėje aštuntą pergalę iš eilės iškovojo ir prie čempionato slenksčio atsidūrė Olandijos vienuolikė.

Galimybe įsitvirtinti pirmoje vietoje nepasinaudojo B grupės lyderė Rusijos rinktinė. Rusai Maskvos „Lužnikų“ arenoje sužaidė lygiosiomis 0:0 su jiems įkandin žengiančia Airijos vienuolike.

62 proc. laiko kamuolį valdę Rusijos futbolininkai dominavo mače, tačiau taip ir nesugebėjo pralaužti tvirtos svečių gynybos.

Staigmeną šioje grupėje pateikė Armėnijos futbolininkai, kurie išvykoje 4:0 sutriuškino planetos pirmenybių dalyvę Slovakiją.

F grupėje mažiausiai antrą vietą užsitikrino Kroatijos futbolininkai, Zagrebe 3:1 nugalėję Izraelio rinktinę. Svečiai pirmavo, tačiau kroatai atsakė trimis tiksliais smūgiais.

D grupėje žemiau antros vietos nebenukris nei Prancūzija, nei Bosnija ir Hercegovina.

Solidžia pergale C grupėje džiaugėsi Estijos futbolininkai, kurie Taline net 4:1 sutriuškino Šiaurės Airijos atstovus, o latviai F grupės mače Rygoje sužaidė taikiai 1:1 su Graikijos ekipa, kuri grupėje taip pat nebenukris žemiau antrosios pozicijos.

Statistika

A grupė

Azerbaidžanas – Kazachstanas 3:2

Azerbaidžanas: Rauf Alijev (53 min.), Mahir Šukurov (62 min. 11 m b.), Vagif Javadov (67 min.).

Kazachstanas: Sergej Ostapenko (20 min.), Vitalij Jevstignejev (78 min.).

Austrija – Turkija 0:0

90+1 min. Arda Turan nerealizavo 11 metrų baudinio (Turkija).

A grupės turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1.Vokietija880028-524
2.Turkija842211-814
3.Belgija833216-1112
4.Austrija822412-168
5.Azerbaidžanas82159-217
6.Kazachstanas81075-203

B grupė

Rusija – Airija 0:0

Makedonija – Andora 1:0

Makedonija: Mirko Ivanovski (59 min.).

Slovakija – Armėnija 0:4

Armėnija: Jura Movsisian (57 min.), Henrich Mchitarjan (70 min.), Gevorg Ghazarjan (80 min.), Artur Sarkisov (90+1 min.).

B grupės lentelė:

1.Rusija852110-417
2.Airija843111-615
3.Armėnija842217-714
4.Slovakija84226-814
5.Makedonija82156-97
6.Andora80081-170

C grupė

Serbija – Farerų salos 3:1

Serbija: Milan Jovanovič (6 min.), Zoran Tošič (23 min.), Zdravko Kuzmanovič (69 min.).

Farerų salos: Frodi Benjaminsen (37 min.).

Estija – Š. Airija 4:1

Estija: Martin Vunk (28 min.), Tarmo Kink (32 min.), Sergej Zenjov (59 min.), Kaimar Saag (90+2 min.).

Š. Airija: Raio Piiroja (40 min. į savo vartus).

Italija – Slovėnija 1:0

Italija: Giampaolo Pazzini (85 min.).

C grupės lentelė:

1.Italija871016-122
2.Serbija842212-1014
3.Estija941413-1313
4.Slovėnija932410-711
5.Š. Airija82338-89
6.Farerų salos101186-264

D grupė

Bosnija ir Hercegovina – Baltarusija 1:0

Bosnija ir Hercegovina: Zvjezdan Misimovič (87 min.).

34-ą min. raudona kortelė parodyta Timofej Kalačiov (Baltarusija);
85-ą min. raudona kortelė parodyta Aleksandr Martynovič (Baltarusija).

Liuksemburgas – Albanija 2:1

Liuksemburgas: Gilles Bettmer (27 min.), Aurelien Joachim (78 min.).

Albanija: Erjon Bogdani (64 min.).

54-ą min. raudona kortelė parodyta Ansi Agolli (Albanija);
85-ą min. raudona kortelė parodyta Erjon Bogdani (Albanija).

Rumunija – Prancūzija 0:0

D grupės lentelė:

1.Prancūzija852111-317
2.Bosnija ir Hercegovina851211-716
3.Rumunija833210-612
4.Baltarusija93336-512
5.Albanija82246-108
6.Liuksemburgas91173-164

E grupė

Suomija – Olandija 0:2

Olandija: Kevin Strootman (29 min.), Luuk de Jong (90+3 min.).

Moldova – Vengrija 0:2

Vengrija: Vilmos Vanczak (7 min.), Gergely Rudolf (83 min.).

San Marinas – Švedija 0:5

Švedija: Kim Kallstrom (64 min.), Christian Wilhelmsson (70 ir 90+3 min.), Martin Olsson (81 min.), Tobias Hysen (89 min.).

53-ą min. raudona kortelė parodyta Davide Simoncini (San Marinas).

E grupės lentelė:

1.Olandija880034-524
2.Švedija860226-818
3.Vengrija960322-1418
4.Suomija830515-149
5.Moldova82068-156
6.San Marinas90090-490

F grupė

Kroatija – Izraelis 3:1

Kroatija: Luka Modrič (47 min.), Eduardo Da Silva (55 ir 57 min.).

Izraelis: Tomer Hemed (44 min.).

51-ą min. raudona kortelė parodyta Tal Ben Haim (Izraelis).

Malta – Gruzija 1:1

Malta: Michael Mifsud (25 min.).

Gruzija: Jaba Kankava (15 min.).

Latvija – Graikija 1:1

Latvija: Aleksandrs Cauna (19 min.).

Graikija: Kyriakos Papadopoulos (84 min.).

F grupės lentelė:

1.Kroatija861116-519
2.Graikija853010-418
3.Izraelis941411-1113
4.Gruzija92436-710
5.Latvija82247-108
6.Malta80174-171

G grupė

Šveicarija – Bulgarija 3:1

Šveicarija: Xherdan Shaqiri (45+2, 62 ir 90 min.).

Bulgarija: Ivan Ivanov (9 min.).

65-ą min. raudona kortelė parodyta Živko Milanov (Bulgarija).

Anglija – Velsas 1:0

Anglija: Ashley Young (35 min.).

G grupės lentelė:

1.Anglija752015-317
2.Juodkalnija63215-311
3.Šveicarija622210-88
4.Bulgarija71243-125
5.Velsas61053-103

H grupė

Danija – Norvegija 2:0

Danija: Nicklas Bendtner (24 ir 44 min.).

Islandija – Kipras 1:0

Islandija: Kolbeinn Sigthorsson (5 min.).

H grupės lentelė:

1.Portugalija641115-713
2.Danija64119-413
3.Norvegija74127-613
4.Islandija71153-94
5.Kipras60245-132

I grupė

Škotija – Lietuva 1:0

Škotija: Steven Naismith (50 min.).

45-ą min. Darren Fletcher nerealizavo 11 metrų baudinio (Škotija).

Ispanija – Lichtešteinas 6:0

Ispanija: Alvaro Negredo (33 ir 37 min.), Xavi Hernandez (44 min.), Sergio Ramos (52 min.), David Villa (60 ir 79 min.).

I grupės lentelė:

1.Ispanija660021-518
2.Čekija63128-510
3.Škotija62227-78
4.Lietuva71243-95
5.Lichtenšteinas71153-164