Italai susitikime Florencijoje minimalia persvara 1:0 įveikė slovėnus ir užsitikrino pirmąją vietą C grupėje.
G grupės lyderiai Anglijos futbolininkai savo persvarą įtvirtino Londone tokiu pačiu santykiu nugalėję Velso vienuolikę.
I grupės, kurioje Lietuvos rinktinė 0:1 pralaimėjo Škotijai, favoritė Ispanijos rinktinė šeštąją pergalę iš eilės pažymėjo simbolišku rezultatu 6:0 prieš Lichtenšteiną.
E grupėje aštuntą pergalę iš eilės iškovojo ir prie čempionato slenksčio atsidūrė Olandijos vienuolikė.
Galimybe įsitvirtinti pirmoje vietoje nepasinaudojo B grupės lyderė Rusijos rinktinė. Rusai Maskvos „Lužnikų“ arenoje sužaidė lygiosiomis 0:0 su jiems įkandin žengiančia Airijos vienuolike.
62 proc. laiko kamuolį valdę Rusijos futbolininkai dominavo mače, tačiau taip ir nesugebėjo pralaužti tvirtos svečių gynybos.
Staigmeną šioje grupėje pateikė Armėnijos futbolininkai, kurie išvykoje 4:0 sutriuškino planetos pirmenybių dalyvę Slovakiją.
F grupėje mažiausiai antrą vietą užsitikrino Kroatijos futbolininkai, Zagrebe 3:1 nugalėję Izraelio rinktinę. Svečiai pirmavo, tačiau kroatai atsakė trimis tiksliais smūgiais.
D grupėje žemiau antros vietos nebenukris nei Prancūzija, nei Bosnija ir Hercegovina.
Solidžia pergale C grupėje džiaugėsi Estijos futbolininkai, kurie Taline net 4:1 sutriuškino Šiaurės Airijos atstovus, o latviai F grupės mače Rygoje sužaidė taikiai 1:1 su Graikijos ekipa, kuri grupėje taip pat nebenukris žemiau antrosios pozicijos.
Statistika
A grupė
Azerbaidžanas – Kazachstanas 3:2
Azerbaidžanas: Rauf Alijev (53 min.), Mahir Šukurov (62 min. 11 m b.), Vagif Javadov (67 min.).
Kazachstanas: Sergej Ostapenko (20 min.), Vitalij Jevstignejev (78 min.).
Austrija – Turkija 0:0
90+1 min. Arda Turan nerealizavo 11 metrų baudinio (Turkija).
A grupės turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)
1. | Vokietija | 8 | 8 | 0 | 0 | 28-5 | 24 |
2. | Turkija | 8 | 4 | 2 | 2 | 11-8 | 14 |
3. | Belgija | 8 | 3 | 3 | 2 | 16-11 | 12 |
4. | Austrija | 8 | 2 | 2 | 4 | 12-16 | 8 |
5. | Azerbaidžanas | 8 | 2 | 1 | 5 | 9-21 | 7 |
6. | Kazachstanas | 8 | 1 | 0 | 7 | 5-20 | 3 |
B grupė
Rusija – Airija 0:0
Makedonija – Andora 1:0
Makedonija: Mirko Ivanovski (59 min.).
Slovakija – Armėnija 0:4
Armėnija: Jura Movsisian (57 min.), Henrich Mchitarjan (70 min.), Gevorg Ghazarjan (80 min.), Artur Sarkisov (90+1 min.).
B grupės lentelė:
1. | Rusija | 8 | 5 | 2 | 1 | 10-4 | 17 |
2. | Airija | 8 | 4 | 3 | 1 | 11-6 | 15 |
3. | Armėnija | 8 | 4 | 2 | 2 | 17-7 | 14 |
4. | Slovakija | 8 | 4 | 2 | 2 | 6-8 | 14 |
5. | Makedonija | 8 | 2 | 1 | 5 | 6-9 | 7 |
6. | Andora | 8 | 0 | 0 | 8 | 1-17 | 0 |
C grupė
Serbija – Farerų salos 3:1
Serbija: Milan Jovanovič (6 min.), Zoran Tošič (23 min.), Zdravko Kuzmanovič (69 min.).
Farerų salos: Frodi Benjaminsen (37 min.).
Estija – Š. Airija 4:1
Estija: Martin Vunk (28 min.), Tarmo Kink (32 min.), Sergej Zenjov (59 min.), Kaimar Saag (90+2 min.).
Š. Airija: Raio Piiroja (40 min. į savo vartus).
Italija – Slovėnija 1:0
Italija: Giampaolo Pazzini (85 min.).
C grupės lentelė:
1. | Italija | 8 | 7 | 1 | 0 | 16-1 | 22 |
2. | Serbija | 8 | 4 | 2 | 2 | 12-10 | 14 |
3. | Estija | 9 | 4 | 1 | 4 | 13-13 | 13 |
4. | Slovėnija | 9 | 3 | 2 | 4 | 10-7 | 11 |
5. | Š. Airija | 8 | 2 | 3 | 3 | 8-8 | 9 |
6. | Farerų salos | 10 | 1 | 1 | 8 | 6-26 | 4 |
D grupė
Bosnija ir Hercegovina – Baltarusija 1:0
Bosnija ir Hercegovina: Zvjezdan Misimovič (87 min.).
34-ą min. raudona kortelė parodyta Timofej Kalačiov (Baltarusija);
85-ą min. raudona kortelė parodyta Aleksandr Martynovič (Baltarusija).
Liuksemburgas – Albanija 2:1
Liuksemburgas: Gilles Bettmer (27 min.), Aurelien Joachim (78 min.).
Albanija: Erjon Bogdani (64 min.).
54-ą min. raudona kortelė parodyta Ansi Agolli (Albanija);
85-ą min. raudona kortelė parodyta Erjon Bogdani (Albanija).
Rumunija – Prancūzija 0:0
D grupės lentelė:
1. | Prancūzija | 8 | 5 | 2 | 1 | 11-3 | 17 |
2. | Bosnija ir Hercegovina | 8 | 5 | 1 | 2 | 11-7 | 16 |
3. | Rumunija | 8 | 3 | 3 | 2 | 10-6 | 12 |
4. | Baltarusija | 9 | 3 | 3 | 3 | 6-5 | 12 |
5. | Albanija | 8 | 2 | 2 | 4 | 6-10 | 8 |
6. | Liuksemburgas | 9 | 1 | 1 | 7 | 3-16 | 4 |
E grupė
Suomija – Olandija 0:2
Olandija: Kevin Strootman (29 min.), Luuk de Jong (90+3 min.).
Moldova – Vengrija 0:2
Vengrija: Vilmos Vanczak (7 min.), Gergely Rudolf (83 min.).
San Marinas – Švedija 0:5
Švedija: Kim Kallstrom (64 min.), Christian Wilhelmsson (70 ir 90+3 min.), Martin Olsson (81 min.), Tobias Hysen (89 min.).
53-ą min. raudona kortelė parodyta Davide Simoncini (San Marinas).
E grupės lentelė:
1. | Olandija | 8 | 8 | 0 | 0 | 34-5 | 24 |
2. | Švedija | 8 | 6 | 0 | 2 | 26-8 | 18 |
3. | Vengrija | 9 | 6 | 0 | 3 | 22-14 | 18 |
4. | Suomija | 8 | 3 | 0 | 5 | 15-14 | 9 |
5. | Moldova | 8 | 2 | 0 | 6 | 8-15 | 6 |
6. | San Marinas | 9 | 0 | 0 | 9 | 0-49 | 0 |
F grupė
Kroatija – Izraelis 3:1
Kroatija: Luka Modrič (47 min.), Eduardo Da Silva (55 ir 57 min.).
Izraelis: Tomer Hemed (44 min.).
51-ą min. raudona kortelė parodyta Tal Ben Haim (Izraelis).
Malta – Gruzija 1:1
Malta: Michael Mifsud (25 min.).
Gruzija: Jaba Kankava (15 min.).
Latvija – Graikija 1:1
Latvija: Aleksandrs Cauna (19 min.).
Graikija: Kyriakos Papadopoulos (84 min.).
F grupės lentelė:
1. | Kroatija | 8 | 6 | 1 | 1 | 16-5 | 19 |
2. | Graikija | 8 | 5 | 3 | 0 | 10-4 | 18 |
3. | Izraelis | 9 | 4 | 1 | 4 | 11-11 | 13 |
4. | Gruzija | 9 | 2 | 4 | 3 | 6-7 | 10 |
5. | Latvija | 8 | 2 | 2 | 4 | 7-10 | 8 |
6. | Malta | 8 | 0 | 1 | 7 | 4-17 | 1 |
G grupė
Šveicarija – Bulgarija 3:1
Šveicarija: Xherdan Shaqiri (45+2, 62 ir 90 min.).
Bulgarija: Ivan Ivanov (9 min.).
65-ą min. raudona kortelė parodyta Živko Milanov (Bulgarija).
Anglija – Velsas 1:0
Anglija: Ashley Young (35 min.).
G grupės lentelė:
1. | Anglija | 7 | 5 | 2 | 0 | 15-3 | 17 |
2. | Juodkalnija | 6 | 3 | 2 | 1 | 5-3 | 11 |
3. | Šveicarija | 6 | 2 | 2 | 2 | 10-8 | 8 |
4. | Bulgarija | 7 | 1 | 2 | 4 | 3-12 | 5 |
5. | Velsas | 6 | 1 | 0 | 5 | 3-10 | 3 |
H grupė
Danija – Norvegija 2:0
Danija: Nicklas Bendtner (24 ir 44 min.).
Islandija – Kipras 1:0
Islandija: Kolbeinn Sigthorsson (5 min.).
H grupės lentelė:
1. | Portugalija | 6 | 4 | 1 | 1 | 15-7 | 13 |
2. | Danija | 6 | 4 | 1 | 1 | 9-4 | 13 |
3. | Norvegija | 7 | 4 | 1 | 2 | 7-6 | 13 |
4. | Islandija | 7 | 1 | 1 | 5 | 3-9 | 4 |
5. | Kipras | 6 | 0 | 2 | 4 | 5-13 | 2 |
I grupė
Škotija – Lietuva 1:0
Škotija: Steven Naismith (50 min.).
45-ą min. Darren Fletcher nerealizavo 11 metrų baudinio (Škotija).
Ispanija – Lichtešteinas 6:0
Ispanija: Alvaro Negredo (33 ir 37 min.), Xavi Hernandez (44 min.), Sergio Ramos (52 min.), David Villa (60 ir 79 min.).
I grupės lentelė:
1. | Ispanija | 6 | 6 | 0 | 0 | 21-5 | 18 |
2. | Čekija | 6 | 3 | 1 | 2 | 8-5 | 10 |
3. | Škotija | 6 | 2 | 2 | 2 | 7-7 | 8 |
4. | Lietuva | 7 | 1 | 2 | 4 | 3-9 | 5 |
5. | Lichtenšteinas | 7 | 1 | 1 | 5 | 3-16 | 4 |