Aikštės šeimininkai pirmi įsiveržė į priekį 1:0, kai 16-ą minutę pasižymėjo Andresas Iniesta, tačiau netrukus madridiečių žvaigždė iš Portugalijos Cristiano Ronaldo išlygino skirtumą - 1:1.

Pirmo kėlinio pabaigoje „Barcelona“ ekipos lyderis argentinietis L. Messi įmušė antrą įvartį - 2:1.

Antrame kėlinyje vyko lygi atkakli lova, kol po keitimo aikštėje 79-ą minutę pasirodęs brazilas Kaka svečių iš Madrido žaidime įnešė šviežumo. Po Kaka pakelto kampinio Karimas Benzema nukreipė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą - 2:2.

Po įvarčio Madrido ekipa atsipalaidavo ir tuo pasinaudojęs L. Messi dar kartą išvedė savo komandą į priekį - 3:2.

93-ią min. C. Ronaldo nugriuvo varžovų baudos aikštelėje, bet arbitras skirti vienuolikos metrų baudinio nesiryžo. Aikštėje kilo susistumdymas.

Vėliau (96-ą min.) nuo atsarginių suolo į drabužines teisėjo buvo išvyti Mesutas Ozilas ir Davidas Villa.

Raudona kortelė mačo pabaigoje už pražangą prieš varžovą buvo parodyta ir „Real“ gynėjui Marcelo.

„Barcelona“ klubas laimėjo nervingas rungtynes rezultatu 3:2 ir iškovojo supertaurės trofėjų trečius metus iš eilės.

Pirmas abiejų komandų tarpusavio susitikimas Madride baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Rezultatas:

„Barcelona“ 3 - 2 „Real“

16' Andres Iniesta [1 - 0]
20' Cristiano Ronaldo [1 - 1]
45' Lionel Messi [2 - 1]
81' Karim Benzema [2 - 2]
88' Lionel Messi [3 - 2]

90+4' Marcelo („Real“) - raudona kortelė
90+6' Mesut Ozil („Real“) - raudona kortelė ant atsarginių suolo
90+6' David Villa („Barcelona“) - raudona kortelė ant atsarginių suolo

„Barcelona“: Victor Valdes, Daniel Alves, Gerard Pique, Eric Abidal, Javier Mascherano, Sergio Busquets (85' Seydou Keita), Xavi Hernandez, Andres Iniesta, Lionel Messi, David Villa (74' Adriano), Pedro Rodriguez (89' Cesc Fabregas).

„Real“: Iker Casillas, Sergio Ramos, Ricardo Carvalho, Laveran Pepe, Fabio Coentrao, Cristiano Ronaldo, Sami Khedira (46' Marcelo), Xabi Alonso, Angel Di Maria (64' Gonzalo Higuain), Mesut Ozil (79' Kaka), Karim Benzema.