Susitikimą abi komandos pradėjo atsargiu žaidimu, bet jau 15-ą minutę svečiai išsiveržė į priekį, kai debiutinį įvartį atstovaudamas „Ekranui“ pelnė Uchenna Umehas. Puolėjas įsiveržė į baudos aikštelę, suklaidino gynėją, tada vartininką, ir iš kelių metrų pelnė įvartį.

Vos po 7 minučių skirtumą padvigubino Dainius Gleveckas. Gynėjas pasižymėjo po kampinio, kai jam po kojomis nukritusį kamuolį stipriu smūgiu pasiuntė į vartus.

40-ą minutę U. Umehas uždirbo 11 metrų baudinį, kai prieš jį baudos aikštelėje šiurkščiai prasižengė varžovas. Baudinį sėkmingai realizavo Lietuvos rinktinės žaidėjas Ramūnas Radavičius ir panevėžiečiai jau triuškino oponentus 3:0.

Vis dėlto vos po kelių minučių krito įvartis ir į „Ekrano“ vartus, kai netikėtu smūgiu pasižymėjo Maltos rinktinės lyderis Michaelis Mifsudas.

Antrame kėlinyje įvarčių lietus baigėsi, bet jau per pridėtą mačo laiką puolėjas Tadas Markevičius savo baudos aikštelėje sužaidė ranka ir 11 metrų baudinį realizavo „Valletta“ žaidėjas Williamas Barbosa.

Atsakomosios rungtynės po savaitės vyks Panevėžyje.

Trečiojo Čempionų lygos atrankos etapo burtai penktadienį bus ištraukti UEFA būstinėje Nione (Šveicarija).

Maltos „Valletta“ – Panevėžio „Ekranas“ 2:3

„Valletta“: Michael Mifsud (43 min.), Williamas Barbosa (90+1 min. 11 m b.).

„Ekranas“: Uchenna Umeh (15 min.), Dainius Gleveckas (22 min.), Ramūnas Radavičius (41 min. 11 m b.).

„Valletta“: A. Hogg, J. Caruana, I. Azzopardi, S. Borg, J. Pace (46 min. A. Effiong), E. Agius, R. Briffa, R. Fenech (79 min. K. Sammut), M. Mifsud, G. Agius, W. Barbosa.

„Ekranas“: E. Zubas, I. Dedura, D. Gleveckas, D. Matovič, A. Jokšas, R. Radavičius (83 min. M. Skinderis), M. Andelkovič, A. Kučys, A. Vertelis, M. Alonso (80 min. A. Velička), U. Umeh (65 min. T. Markevičius).