Svečiai nutildė ne pilną "San Siro" stadioną 39-ą minutę, kai kamuolį į tinklą smūgiu pažeme pasiuntė Rodrigo Palacio, bet tuoj po pertraukos penktą įvartį vilkėdamas "Inter" klubo marškinėlius įmušė ir pusiausvyrą grąžino sausio mėnesį įsigytas Giampaolo Pazzini.

Po akimirkos Milano ekipą į priekį išvedė Samuelis Eto'o, o 57 minutę kamerūnietis trečią kartą nuginklavo "Genoa" vartininką.

Goranas Pandevas ir kitas naujokas Yuto Nagatomo pradėjo varžovų žeminimą, bet prieš pat finalinį švilpuką Mauro Boselli šiek tiek sušvelnino santykį.

Genujos "Sampdoria" 2 - 3 "Cesena"

43' [0 - 1] Marco Parolo
47' [0 - 2] Emanuele Gianccherini
48' [0 - 3] Emanuele Gianccherini
83' [1 - 3] Massimo Volta
90' [2 - 3] Massimo Maccarone (iš 11 metrų baudinio)

"Bologna" 2 - 2 "Cagliari"

29' [1 - 0] Marco Di Vaio (iš 11 metrų baudinio)
59' [1 - 1] Andrea Cossu
81' [1 - 2] Daniele Ragatzu
90' [2 - 2] Gaston Ramirez

Veronos "Chievo" 0 - 0 "Parma"

"Fiorentina" 3 - 0 "Catania"

21' [1 - 0] Adrian Mutu
24' [2 - 0] Adrian Mutu
60' [3 - 0] Alberto Gillardino

Milano "Inter" 5 - 2 "Genoa"

40' [0 - 1] Rodrigo Palacio
50' [1 - 1] Giampaolo Pazzini
51' [2 - 1] Samuel Eto'o
57' [3 - 1] Samuel Eto'o
71' [4 - 1]
84' [5 - 1] Yuto Nagatomo
90' [5 - 2] Mauro Boselli

"Napoli" 0 - 0 "Brescia"

"Udinese" 1 - 0 "Bari"

76' [1 - 0] Antonio Di Natale (iš 11 m. baudinio)

„Lazio” 2 - 0 „Palermo”

7' [1 - 0] Giuseppe Sculli
18' [2 - 0] Giuseppe Sculli