„Twente“ futbolininkai sugebėjo realizuoti geresnę savo žaidybinę formą ir jau baigiantis rungtynėms įmušė abu įvarčius. „Rubin“ klubo vartus visas 90 minučių gynęs Lietuvos rinktinės kandidatas G. Arlauskis, įvarčius praleido po Luuko De Jongo ir Peterio Wisgerhofo smūgių 77-ą ir 88-ą minutėmis.

Atsakomas šešioliktfinalio rungtynes Olandijoje komandos žais vasario 24 dieną.

Aštuntfinalyje šios poros nugalėtojui UEFA Europos lygos aštuntfinalyje teks žaisti su Berno "Young Boys" (Šveicarija) arba Sankt Peterburgo "Zenit" (Rusija) futbolininkais. Ketvirtadienį pirmą mačą kiek netikėtai rezultatu 2:1 (0:1) laimėjo šveicarai.

Maskvos CSKA išvykoje 1:0 nugalėjo Salonikų PAOK klubą iš Graikijos. Tomašas Necidas pergalingą įvartį pelnė 29-ą minutę. maskviečių gretose Lietuvos rinktinės žaidėjas Deividas Šemberas rungtyniavo 90 minučių.

Antradienį pirmose šio etapo rungtynėse Salonikų „Aris“ klubas su „Manchester City“ ekipa sužaidė lygiosiomis 0:0.

Ketvirtadienio vakarą be minėtų rungtynių Europoje vyko dar 10 mačų.

Rezultatai:

Kazanės „Rubin“ 0 - 2 Enschedės „Twente“

77' Luuk De Jongas [0 - 1]
88' Peter Wisgerhof [0 - 2]

Charkovo „Metallist“ (Ukraina) 0 - 4 Leverkūzeno „Bayer“ (Vokietija).

22' Eren Derdiyok [0 - 1]
72' Gonzalo Castro [0 - 2]
90' Sidney Sam [0 - 3]
90' Sidney Sam [0 - 4]

Varžovų poros:

Briuselio „Anderlecht“ (Belgija) 0 - 3 Amsterdamo „Ajax“ (Olandija).

32' Toby Alderweireld [0 - 1]
59' Christian Eriksen [0 - 2]
67' Mounir El Hamdaoui [0 - 3]

55' Marcin Wasilewski („Anderlecht“) - nerealizavo 11 metrų baudinio;

Borisovo BATE (Baltarusija) 2 - 2 „Paris Saint Germain“ (Prancūzija).

16' Renan Bressan [1 - 0]
30' Mevlut Erdinc [1 - 1]
81' Michail Gordejčiuk [2 - 1]
89' Peguy Luyindula [2 - 2]

Lisabonos „Benfica“ (Portugalija) 2 - 1 „Stuttgart“ (Vokietija).

21' Martin Harnik [0 - 1]
70' Oscar Cardozo [1 - 1]
81' Franco Jara [2 - 1]

Satmbulo „Bešiktaš“ (Turkija) 1 - 4 Kijevo „Dinamo“ (Ukraina)

27' Ognjen Vukojevič [0 - 1]
37' Ricardo Quaresma [1 - 1]
50' Andrij Ševčenko [1 - 2]
56' Ayila Yussuf [1 - 3]
90' Oleg Gusev [1 - 4] (iš 11 metrų baudinio)

90' Ricardo Quaresma („Bešiktaš“) - raudona kortelė

Poznanės „Lech“ (Lenkija) 1 - 0 „Braga“ (Portugalija)

72' Artiomas Rudnevas [1 - 0]

„Napoli“ (Italija) 0 - 0 „Villarreal“ (Ispanija).

„Basel“ (Šveicarija) 2 - 3 Maskvos „Spartak“ (Rusija).

36' Alexander Frei [1 - 0]
41' Marco Streller [2 - 0]
61' Dmitrij Kombarov [2 - 1]
70' Artiom Dziuba [2 - 2]
90' Jano Ananidze [2 - 3]

78' Xherdan Shaqiri („Basel“) - raudona kortelė

„Lille“ (Prancūzija) 2 - 2 „PSV Eindhoven“ (Olandija).

6' Idrissa Gana Gueye [1 - 0]
31' Tulio de Melo [2 - 0]
83' Wilfred Bouma [2 - 1]
84' Ola Toivonen [2 - 2]

Salonikų PAOK (Graikija) 0 - 1 Maskvos CSKA (Rusija).

29' Tomaš Necid [0 - 1]

Deividas Šemberas (CSKA) - rungtyniavo 90 minučių.

Glazgo „Rangers“ (Škotija) 1 - 1 Lisabonos „Sporting“ (Portugalija).

66' Steven Whittaker [1 - 0]
89' Matias Fernandez [1 - 1]

„Sevilla“ (Ispanija) 1 - 2 „Porto“ (Portugalija).

58' Rolando [0 - 1]
65' Frederic Kanoute [1 - 1]
85' Freddy Guarin [1 - 2]

Prahos „Sparta“ (Čekija) 0 - 0 „Liverpool“ (Anglija).

Berno „Young Boys“ (Šveicarija) 2 - 1 St. Peterburg „Zenit“ (Rusija).

20' Nicolas Lombaerts [0 - 1]
46' Senad Lulič [1 - 1]
90' Emmanuel Mayuka [2 - 1]