Per pridėtą kėlinio laiką „Lens“ dešiniojo krašto saugas Razakas Boukari tiksliu smūgiu padvigubino rezultatą ir prieš pat pertrauką dar labiau sugadino nuotaiką stadione susirinkusiems aikštės šeimininkų sirgaliams.

Antrajame kėlinyje „Bordeaux“ atrodė ryžtingesni ir kaip įmanydami stengėsi taisytis. Įpusėjus kėliniui, 67-ą minutę, šios komandos atraminis saugas Alou Diarra sušvelnino rezultatą.

Jau po keturių minučių minėtojo įvarčio autorius prieš save išvydo antrąją geltoną kortelę ir buvo išvarytas iš aikštės.

Dešimčia likę žaisti šeimininkai nepasidavė, toliau aktyviai atakavo varžovus ir išlygino rezultatą per pridėtą rungtynių laiką. Įvarčio autorius – Yoanas Gouffranas.

Kitame mače susitiko lygos naujokų „Brest“ klubas ir šalies čempionų titulą ginanti „Marseille“ ekipa. Kiek netikėtai rungtynės baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Čempionato vienvalde lydere tapo „Lille“ ekipa, kuri namuose sužaidė taikiai 1:1 su „St Etienne“ futbolininkais ir tašku pralenkė suklupusias PSG bei „Rennes“ komandas. Šias pasivijo „Lyon“ klubas.

Visi trečiadienio rezultatai:

„Bordeaux“ 2 – 2 „Lens“

15' [0 - 1] Eduardo
45' [0 - 2] Razak Boukari
67' [1 - 2] Alou Diarra
90' [2 - 2] Yoan Gouffran

71' iš aikštės išvytas Alou Diarra („Bordeaux“).

„Brest“ 0 – 0 „Marseille“

86' iš aikštės išvytas Charles Kabore („Marseille“).

„Arles-Avignon“ 0 – 0 „Nice“

„Caen“ 1 – 0 „Rennes“

9' [1 - 0] Romain Hamouma

„Lille“ 1 – 1 „Saint Etienne“

72' [1 - 0] Moussa Sow
75' [1 - 1] Bakary Sako

„Lyon“ 1 – 1 „Auxerre“

45' [1 - 0] Jean Pascal Mignot (į savus vartus)
46' [1 - 1] Julien Quercia

„Monaco“ 2 – 1 „Sochaux“

8' [1 - 0] Francis Malonga Ntsayi
47' [1 - 1] Igor Lolo (į savus vartus)
90' [2 - 1] Chu-Young Park

90' iš aikštės pašalintas Modibo Maiga („Sochaux“).

„Nancy“ 2 – 0 „PSG“

67' [1 - 0] Youssouf Hadji
83' [2 - 0] Youssouf Hadji

14' iš aikštės pašalintas Mamadou Sakho („PSG“).

„Valenciennes“ 2 – 1 „Toulouse“

35' [0 - 1] Moussa Sissoko
44' [1 - 1] Benjamin Brou Angoua
45' [2 - 1] Gael Danic.

Prancūzijos čempionato turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)