„Spartak“ klubui sezonas Europoje dar nesibaigė - užsitikrinęs trečią vietą F grupėje jis tęs kovą dėl Europos lygos turnyre.

E grupėje pirmą pralaimėjimą patyrė Miuncheno „Bayern“ klubas, kuris Romoje iššvaistė turėtą persvarą 2:0 ir nusileido vietos AS „Roma“ ekipai - 2:3. Bavarams abu įvarčius pelnė Mario Gomezas, o italų klube pasižymėjo Marco Borriello (49-ą), Daniele De Rossi (81-ą) ir Francesco Totti (84-ą minutę) iš 11 metrų baudinio.

E grupė:

„Basel“ (Šveicarija) 1 - 0 Klužo CFR „Cluj“ (Rumunija)

15' Federico Almerares [1 - 0]

88' Felice Piccolo (CFR „Cluj“) - raudona kortelė

AS „Roma“ (Italija) 3 - 2 Miuncheno „Bayern“ (Vokietija)

33' Mario Gomez [0 - 1]
39' Mario Gomez [0 - 2]
49' Marco Borriello [1 - 2]
81' Daniele De Rossi [2 - 2]
84' Francesco Totti (iš 11 metrų baudinio) [3 - 2]

E grupės turnyro lentelė:

1. Bayern 5 4 1 0 13-6 12
2. Roma 5 3 0 2 9-10 9
4. Basel 5 2 0 3 8-8 6
5. Cluj 5 1 0 4 5-11 3

F grupėje Londono „Chelsea“ klubas iškovojo penktą pergalę turnyre iš eilės. Šįkart „aristokratai“ sunkiai - 2:1 - įveikė slovakų „Žilina“ ekipą, nors svečiai ilgai pirmavo. Pergalingą įvartį prancūzas Florent'as Malouda įmušė 86-ą minutę.

F grupė:

Maskvos „Spartak“ (Rusija) 0 - 3 „Marseille“ (Prancūzija)

18' Matthieu Valbuena [0 - 1]
54' Loic Remy [0 - 2]
68' Brandao [0 - 3]

64' Welliton („Spartak“) - raudona kortelė

Londono „Chelsea“ (Anglija) 2 - 1 „Žilina“ (Slovakija)

19' Babatounde Bello [0 - 1]
51' Daniel Sturridge [1 - 1]
86' Florent Malouda [2 - 1]

F grupės turnyro lentelė:

1. Chelsea 5 5 0 0 14-3 15
2. Marseille 5 3 0 2 11-3 9
3. Spartak 5 2 0 3 5-9 6
4. Zilina 5 0 0 5 2-17 0

G grupėje pergales iškovojo abu favoritai Madrido „Real“ ir AC „Milan“ klubai. Madridiečiai rezultatu 4:0 svečiuose įveikė Amsterdamo „Ajax“ futbolininkus, o milaniečiai išvykoje 2:0 nugalėjo prancūzų „Auxerre“ ekipą. Šioje grupėje antrą kelialapį į kitą etapą užsitikrino "AC Milan" klubas.

G grupė:

Amsterdamo „Ajax“ (Olandija) 0 - 4 Madrido „Real“ (Ispanija)

36' Karim Benzema [0 - 1]
44' Alvaro Arbeloa [0 - 2]
70' Cristiano Ronaldo [0 - 3]
81' Cristiano Ronaldo (iš 11 metrų baudinio) [0 - 4]

87' Xabi Alonso („Real“) - raudona kortelė
90' Sergio Ramos („Real“) - raudona kortelė

„Auxerre“ (Prancūzija) 0 - 2 AC „Milan“ (Italija)

64' Zlatan Ibrahimovič [0 - 1]
90' Ronaldinho [0 - 2]

G grupės turnyro lentelė:

1. Real 5 4 1 0 11-2 13
2. Milan 5 2 2 1 7-5 8
3. Ajax 5 1 1 3 4-10 4
4. Auxerre 5 1 0 4 3-8 3

H grupėje „Braga“ netikėtai 2:0 įveikė Londono „Arsenal“ klubą, o abu įvarčius mačo pabaigoje įmušė Matheusas. Tuo tarpu Donecko „Šachtar“ komanda išvykoje 3:0 sutriuškino Belgrado „Partizan“ klubą ir pakilo į pirmą vietą grupėje.

H grupė

„Braga“ (Portugalija) 2 - 0 Londono „Arsenal“ (Anglija)

83' Matheus [1 - 0]
90' Matheus [2 - 0]

Belgrado „Partizan“ (Serbija) 0 - 3 Donecko „Šachtar“ (Ukraina)

52' Taras Stepanenko [0 - 1]
59' Jadson [0 - 2]
68' Eduardo [0 - 3]

H grupės turnyro lentelė

1. Šachtar 5 4 0 1 10-6 12
2. Arsenal 5 3 0 2 15-6 9
3. Braga 5 3 0 2 5-9 9
4. Partizan 5 0 0 5 1-10 0

Į kitą Čempionų lygos etapą patenka po dvi geriausias grupių ekipas, o trečias vietas grupėse užėmusios komandos tęs kovą Europos lygos taurės turnyre.