Kitame A grupės susitikime Turino „Juventus“ vėl nesugebėjo įveikti „Salzburg“ vienuolikės – susitikimas Italijoje šįkart baigėsi 0:0.

F grupėje dar kartą užtikrintai „Palermo“ klubą nugalėjo Maskvos CSKA ekipa. Deivido Šembero klubas šįkart namuose iškovojo pergalę rezultatu 3:1, o lietuvis žaidė visą susitikimą. Visus keturis mačus laimėję Rusijos klubo futbolininkai užsitikrino bilietą į kitą etapą.

Tarp 32 pajėgiausių turnyro komandų tikrai išvysime ir dar vieną Rusijos klubą. Ketvirtą pergalę iš eilės iškovojo ir pirmą vietą G grupėje užsitikrino Sankt Peterburgo „Zenit“ vienuolikė, svečiuose 3:2 įveikusi Splito „Hajduk“.

Vieta atkrintamosiose varžybose taip pat garantuota be nuostolių H grupėje žengiančiam „Stuttgart“ klubui ir L grupės lyderei „Porto“ komandai.

Viltis patekti į kitą etapą I grupėje palaidojo ketvirtą nesėkmę patyrusi „Debreceni“ ekipa su vartinininku Mindaugu Malinausku, kuri svečiuose 0:3 nusileido Eindhoveno PSV. Lietuvis žaidė visas 90 min.

Įdomiai K grupės rungtynės susiklostė Liverpulyje, kur „Napoli“ futbolininkai pirmame kėlinyje pirmavo 1:0, tačiau po pertraukos aikštėje pasirodęs „Liverpool“ kapitonas Stevenas Gerrardas pelnė tris įvarčius ir padėjo savo klubui iškovoti svarbią pergalę.

Į atkrintamąsias varžybas pateks po dvi geriausias grupių komandas.

Statistika

A grupė

Turino „Juventus“ – „Salzburg“ 0:0

Poznanės „Lech“ – „Manchester City“ 3:1

„Lech“: Dimitrije Injač (30 min.), Manuel Arboleda (86 min.), Mateusz Mozdzen (90 min.).

„Man City“: Emmanuel Adebayor (51 min.).

A grupės turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)


1. Poznanės „Lech“ 4 2 1 1 9-7 7
2. „Manchester City“ 4 2 1 1 7-5 7
3. Turino „Juventus“ 4 0 4 0 5-5 4
4. „Salzburg“ 4 0 2 2 1-5 2

B grupė

Leverkūzeno „Bayer“ – Salonikų „Aris“ 1:0

„Bayer“: Arturo Vidal (90 min.).

Deividas Česnauskis („Aris“) žaidė nuo 56-os minutės.

Trondheimo „Rosenborg“ – Madrido „Atletico“ 1:2

„Rosenborg“: Markus Henriksen (52 min.).

„Atletico“: Sergio Aguero (5 min.), Tiago (84 min.).

B grupės lentelė:


1. Leverkūzeno „Bayer“ 4 2 2 0 6-1 8
2. Madrido „Atletico“ 4 2 1 1 6-3 7
3. Salonikų „Aris“ 4 1 1 2 2-3 4
4. Trondheimo „Rosenborg“ 4 1 0 3 3-10 3

C grupė

Sofijos „Levski“ – „Lille“ 2:2

„Levski“: Garra Dembele (11 min.), Vladimir Gadžev (83 min.).

„Lille“: Tulio de Melo Vinicius (35 min.), Ivo Ivanov (88 min. į savo vartus).

„Gent“ – Lisabonos „Sporting“ 3:1

„Gent“: Tim Smolders (8 min. 11 m b.), Ibrahim Conte (80 min.), Shlomi Arbaitman (83 min.).

„Sporting“: Miguel Saleiro (39 min.).

77-ą min. iš aikštės pašalintas Fernando Abel („Sporting“).

„Gent“: Stef Wils (17 min.).

C grupės lentelė:


1. Lisabonos „Sporting“ 4 3 0 1 13-5 9
2. „Lille“ 4 1 2 1 5-5 5
3. „Gent“ 4 1 1 2 7-10 4
4. Sofijos „Levski“ 4 1 1 2 5-10 4

D grupė

„Brugge“ – Zagrebo „Dinamo“ 0:2

„Dinamo“: Jorge Cruz Campos (55 min.), Igor Biscan (59 min.).

Salonikų PAOK – „Villareal“ 1:0

PAOK: Vieirinha (70 min.).

D grupės lentelė:


1. Zagrebo „Dinamo“ 4 2 1 1 4-1 7
2. Salonikų PAOK 4 2 1 1 3-2 7
3. „Villareal“ 4 2 0 2 3-4 6
4. „Brugge“ 4 0 2 2 2-5 2

E grupė

Borisovo BATE – Tiraspolio „Šeriff“ 3:1

BATE: Vitalij Rodionov (15 min.), Aleksandr Pavlov (69 min.), Renan Bressan (74 min.).

„Šeriff“: Aleksandr Jerochin (32 min.).

Kijevo „Dinamo“ – Alkmaro AZ 2:0

„Dinamo“: Artiom Milevskij (47 ir 61 min.).

E grupės lentelė:


1. Borisovo BATE 4 3 1 0 10-4 10
2. Kijevo „Dinamo“ 4 2 1 1 6-5 7
3. Tiraspolio „Šeriff“ 4 1 0 3 4-6 3
4. Alkmaro AZ 4 1 0 3 4-9 3

F grupė

Maskvos CSKA – „Palermo“ 3:1

CSKA: Keisuke Honda (47 min.), Tomaš Necid (50 ir 54 min.).

„Palermo“: Massimo Maccarone (10 min.).

32-ą min. iš aikštės pašalintas Antonio Nocerino („Palermo“).

„Lausanne“ – Prahos „Sparta“ 1:3

„Lausanne“: Guillaume Katz (5 min.).

„Sparta“: Bony Wilfred (44 ir 90 min.), Leonard Kweuke (75 min.).


1. Maskvos CSKA 4 4 0 0 12-1 12
2. Prahos „Sparta“ 4 2 1 1 9-9 7
3. „Palermo“ 4 1 0 3 4-9 3
4. „Lausanne“ 4 0 1 3 4-10 1

G grupė

Atėnų AEK – Briuselio „Anderlecht“ 1:1

AEK: Ismael Blanco (48 min. 11 m b.).

„Anderlecht“: Jan Polak (54 min.).

Splito „Hajduk“ – Sankt Peterburgo „Zenit“ 2:3

„Hajduk“: Marin Ljubičič (69 min.), Ante Vukusič (83 min.).

„Zenit“: Aleksej Jonov (31 min.), Sszabolcs Huszti (47 min. 11 m b.), Alessandro Rosina (51 min.).

51-ą min. Alessandro Rosina („Zenit“) nerealizavo 11 m baudinio, tačiau įvartį pelnė antruoju smūgiu.

G grupės lentelė:


1. Sankt Peterburgo „Zenit“ 4 4 0 0 12-5 12
2. Briuselio „Anderlecht“ 4 1 1 2 5-5 4
3. Atėnų AEK 4 1 1 2 6-9 4
4. Splito „Hajduk“ 4 1 0 3 4-8 3

H grupė

Madrido „Getafe“ – „Stuttgart“ 0:3

„Stuttgart“: Ciprian Marica (26 min.), Timo Gebhart (64 min.), Martin Harnik (76 min.).

79-ą min. iš aikštės išvytas Ciprian Marica („Stuttgart“).

„Odense“ – Berno „Young Boys“ 2:0

„Odense“: Hans Henrik Andreasen (12 ir 60 min.).

H grupės lentelė:


1. „Stuttgart“ 4 4 0 0 9-1 12
2. Berno „Young Boys“ 4 2 0 2 6-7 6
3. „Odense“ 4 1 0 3 6-8 3
4. Madrido „Getafe“ 4 1 0 3 2-7 3

I grupė

Eindhoveno PSV – „Debreceni“ 3:0

PSV: Ibrahim Afellay (21 min.), Jonathan Reis (43 min.), Stijn Wuytens (88 min.).

Vartininkas Mindaugas Malinauskas („Debreceni“) žaidė visas 90 min.

Genujos „Sampdoria“ – Charkovo „Metalist“ 0:0

I grupės lentelė:


1. Eindhoveno PSV 4 3 1 0 8-2 10
2. Charkovo „Metalist“ 4 2 1 1 7-3 7
3. Genujos „Sampdoria“ 4 1 2 1 3-3 5
4. „Debreceni“ 4 0 0 4 1-11 0

J grupė

„Paris Saint Germain“ – Dortmundo „Borussia“ 0:0

„Sevilla“ – Lvovo „Karpaty“ 4:0

„Sevilla“: Alejandro Alfaro (9 ir 43 min.), Luca Cigarini (31 min.), Alvaro Negredo (51 min.).

J grupės lentelė:


1. „Sevilla“ 4 3 0 1 6-1 9
2. PSG 4 2 2 0 4-1 8
3. „Borussia“ 4 1 2 1 5-5 5
4. „Karpaty“ 4 0 0 4 3-11 0

K grupė

„Liverpool“ – „Napoli“ 3:1

„Liverpool“: Steven Gerrard (75, 88 ir 89 min.).

„Napoli“: Ezequiel Lavezzi (28 min.).

Bukarešto „Steaua“ – „Utrecht“ 3:1

„Steaua“: Florin Gardos (29 min.), Bogdan Stancu (52 ir 53 min.).

„Utrecht“: Dries Mertens (33 min.).

K grupės lentelė:


1. „Liverpool“ 4 2 2 0 7-2 8
2. „Steaua“ 4 1 2 1 8-9 5
3. „Napoli“ 4 0 3 1 4-6 3
4. „Utrecht“ 4 0 3 1 2-4 3

L grupė

„Porto“ – Stambulo „Besiktas“ 1:1

„Porto“: Radamel Falcao Garcia (37 min. 11 m b.).

„Besiktas“: Nihat Kahveci (61 min.).

60-ą min. iš aikštės pašalintas Cristian Rodriguez („Porto“);
66-ą min. iš aikštės pašalintas Ibrahim Toraman („Besiktas“).

Vienos „Rapid“ – Sofijos CSKA 1:2

„Rapid“: Hamdi Salihi (57 min. 11 m b.).

CSKA: Todor Jančev (51 min.), Marquinhos (64 min.).

L grupės lentelė:


1. „Porto“ 4 3 1 0 8-2 10
2. „Besiktas“ 4 2 1 1 5-5 7
3. „Rapid“ 4 1 0 3 4-7 3
4. CSKA 4 1 0 3 2-5 3