Deivido Šembero atstovaujama CSKA ketvirtadienį F grupės rungtynėse svečiuose 3:0 nugalėjo „Palermo“ ekipą. Lietuvos rinktinės gynėjas susitikimą stebėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio.

Trečią nesėkmę iš eilės I grupėje patyrė „Debreceni“ vienuolikė, kuriai atstovauja vartininkas Mindaugas Malinauskas. Debreceno klubas namie 1:2 nusileido Eindhoveno PSV klubui, o lietuvis gynė vartus visą susitikimą.

Netikėtas rezultatas užfiksuotas kitame I grupės susitikime Charkove, kur vietos „Metalist“ futbolininkai 2:1 nugalėjo Genujos „Sampdoria“ komandą.

B grupėje tašką namuose iškovojo Deivido Česnauskio atstovaujamas Salonikų „Aris“, namie be įvarčių išsiskyręs su Leverkūzeno „Bayer“. Lietuvis susitikimą praleido ant atsarginių žaidėjų suolelio.

A grupėje pirmuosius sezono įvarčius pelnė „Manchester City“ puolėjas Emmanuelis Adebayoras, pasižymėjęs net trissyk ir padėjęs savo komandai 3:1 nugalėti Poznanės „Lech“. Ir toliau klupčioja Turino „Juventus“ klubas, šįkart neįveikęs „Salzburg“ vienuolikės.

Į atkrintamąsias varžybas pateks po dvi geriausias grupių komandas.

Statistika

A grupė

„Manchester City“ – Poznanės „Lech“ 3:1

„ManCity“: Emmanuel Adebayor (13, 25 ir 73 min.)

„Lech“: Joel Tshibamba (50 min.).

„Salzburg“ – Turino „Juventus“ 1:1

„Salzburg“: Dusan Svento (36 min.)

„Juventus“: Miloš Krasič (48 min.).

A grupės turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)


1. „Manchester City“ 3 2 1 0 6-2 7
2. Poznanės „Lech“ 3 1 1 1 6-6 4
3. Turino „Juventus“ 3 0 3 0 5-5 3
4. „Salzburg“ 3 0 1 2 1-5 1

B grupė

Salonikų „Aris“ – Leverkūzeno „Bayer“ 0:0

Deividas Česnauskis liko tarp atsarginių („Aris“).

Madrido „Atletico“ – Trondheimo „Rosenborg“ 3:0

„Atletico“: Diego Godin (18 min.), Sergio Aguero (66 min.), Costa Diego (78 min.).

B grupės lentelė:


1. Leverkūzeno „Bayer“ 3 1 2 0 5-1 5
2. Madrido „Atletico“ 3 1 1 1 4-2 4
3. Salonikų „Aris“ 3 1 1 1 2-2 4
4. Trondheimo „Rosenborg“ 3 1 0 2 2-8 3

C grupė

„Lille“ – Sofijos „Levski“ 1:0

„Lille“: Aurelien Fongang (49 min.).

Lisabonos „Sporting“ – „Gent“ 5:1

„Sporting“: Solomao (7 min.), Liedson (13 ir 27 min.), Maniche (38 min.), Helder Postiga (60 min.).

„Gent“: Stef Wils (17 min.).

C grupės lentelė:


1. Lisabonos „Sporting“ 3 3 0 0 12-2 9
2. „Lille“ 3 1 1 1 3-3 4
3. Sofijos „Levski“ 3 1 0 2 3-8 3
4. „Gent“ 3 0 1 2 4-9 1

D grupė

Zagrebo „Dinamo“ – „Brugge“ 0:0

77-ą min. Jorge Cruz Campos nerealizavo 11 m b. („Dinamo“)

„Villareal“ – Salonikų PAOK 1:0

„Villareal“: Marco Ruben (38 min.).

D grupės lentelė:


1. „Villareal“ 3 2 0 1 3-3 6
2. Zagrebo „Dinamo“ 3 1 1 1 2-1 4
3. Salonikų PAOK 3 1 1 1 2-2 4
4. „Brugge“ 3 0 2 1 2-3 2

E grupė

Almaro AZ – Kijevo „Dinamo“ 1:2

AZ: Erik Falkenburg (35 min.)

„Dinamo“: Artiom Milevskij (16 min.), Jevgenij Chačeridi (39 min.).

90-ą min. iš aikštės išvytas Niklas Moisander (90 min.).

Tiraspolio „Šeriff“ – Borisovo BATE 0:1

BATE: Sergej Sosnovskij (8 min.).

E grupės lentelė:


1. Borisovo BATE 3 2 1 0 7-3 7
2. Kijevo „Dinamo“ 3 1 1 1 4-5 4
3. Tiraspolio „Šeriff“ 3 1 0 2 3-3 3
4. Alkmaro AZ 3 1 0 2 4-7 3

F grupė

„Palermo“ – Maskvos CSKA 0:3

CSKA: Seydou Doumbia (34 ir 59 min.), Tomas Necid (82 min.).

23-ą min. Vagner Love nerealizavo 11 m b. (CSKA);
75-ą min. iš aikštės išvytas Javier Pastore („Palermo“).

Deividas Šemberas rungtynes praleido ant atsarginių žaidėjų suolelio.

Prahos „Sparta“ – „Lausanne“ 3:3

„Sparta“: Bony Wilfred (10 ir 23 min.), Juraj Kučka (21 min.)

„Lausanne“: Sebastien Meoli (6 min.), Martin Steuble (75 min.), Carlos Silvio (90 min.).

F grupės lentelė:


1. Maskvos CSKA 3 3 0 0 9-0 9
2. Prahos „Sparta“ 3 1 1 1 6-8 4
3. „Palermo“ 3 1 0 2 3-6 3
4. „Lausanne“ 3 0 1 2 3-7 1

G grupė

Briuselio „Anderlecht“ – Atėnų AEK 3:0

„Anderlecht“: Mbark Boussoufa (32 min.), Romelu Lukaku (71 min.), Roland Juhasz (76 min.).

Sankt Peterburgo „Zenit“ – Splito „Hajduk“ 2:0

„Zenit“: Aleksandr Bucharov (25 min.), Danny (68 min.).

G grupės lentelė:


1. Sankt Peterburgo „Zenit“ 3 3 0 0 9-3 9
2. Briuselio „Anderlecht“ 3 1 0 2 4-4 3
3. Atėnų AEK 3 1 0 2 5-8 3
4. Splito „Hajduk“ 3 1 0 2 2-5 3

H grupė

„Stuttgart“ – Madrido „Getafe“ 1:0

„Stuttgart“: Ciprian Marica (28 min.).

Berno „Young Boys“ – „Odense“ 4:2

„Young Boys“: Henri Bienvenu (26 min.), Sutter (34 min.), David Degen (61 min.), Senad Lulič (75 min.)

„Odense“: Peter Utaka (49 min.), Chris Sorensen (85 min. 11 m b.).

H grupės lentelė:


1. „Stuttgart“ 3 3 0 0 6-1 9
2. Berno „Young Boys“ 3 2 0 1 6-5 6
3. Madrido „Getafe“ 3 1 0 2 2-4 3
4. „Odense“ 3 0 0 3 4-8 0

I grupė<

„Debrecen“ – Eindhoveno PSV 1:2

„Debrecen“: Mirsad Mijadinovski (35 min.)

PSV: Orlando Engelaar (40 min.), Jonathan Reis (66 min.).

Mindaugas Malinauskas („Debreceni“) žaidė visas 90 min.

Charkovo „Metalist“ – Genujos „Sampdoria“ 2:1

„Metalist“: Taison Barcellos (38 min.), Cleiton (73 min.)

„Sampdoria“: Vladimir Koman (32 min.).

56-ą min. iš aikštės išvytas Taison Barcellos („Metalist“).

I grupės lentelė:


1. Eindhoveno PSV 3 2 1 0 5-2 7
2. Charkovo „Metalist“ 3 2 0 1 7-3 6
3. Genujos „Sampdoria“ 3 1 1 1 3-3 4
4. „Debreceni“ 3 0 0 3 1-8 0

J grupė

Dortmundo „Borussia“ – „Paris Saint Germain“ 1:1

„Borussia“: Nuri Sahin (50 min. 11 m b.)

PSG: Clement Chantome (87 min.).

Lvovo „Karpaty“ – „Sevilla“ 0:1

„Sevilla“: Frederick Kanoute (34 min.).

89-ą min. iš aikštės išvytas Viačeslav Čečer (89 min.).

J grupės lentelė:


1. PSG 3 2 1 0 4-1 7
2. „Sevilla“ 3 2 0 1 2-1 6
3. „Borussia“ 3 1 1 1 5-5 4
4. „Karpaty“ 3 0 0 3 3-7 0

K grupė

„Utrecht“ – Bukarešto „Steaua“ 1:1

„Utrecht“: Edouard Duplan (60 min.)

„Steaua“: Alje Schut (75 min. į savo vartus).

„Napoli“ – „Liverpool“ 0:0

K grupės lentelė:


1. „Liverpool“ 3 1 2 0 4-1 5
2. „Napoli“ 3 0 3 0 3-3 3
3. „Utrecht“ 3 0 3 0 1-1 3
4. „Steaua“ 3 0 2 1 5-8 2

L grupė

Stambulo „Besiktas“ – „Porto“ 1:3

„Besiktas“: Da Silva (90 min.)

„Porto“: Radamel Falcao (27 min.), Hulk (59 ir 77 min.).

44-ą min. iš aikštės išvytas Roque Maicon („Porto“);
88-ą min. iš aikštės išvytas Francisco Reges Fernando („Porto“).

Sofijos CSKA – Vienos „Rapid“ 0:2

„Rapid“: Jan Vennegoor (28 min.), Stefan Hoffmann (32 min.).

L grupės lentelė:


1. „Porto“ 3 3 0 0 7-1 9
2. „Besiktas“ 3 2 0 1 4-4 6
3. „Rapid“ 3 1 0 2 3-5 3
4. CSKA 3 0 0 3 0-4 0