Rezultatai:

Alikantės "Hercules" 2 - 0 "Sevilla"

21' [1 - 0] David Trezeguet (iš 11 metrų baudinio)

38' [2 - 0] David Trezeguet

Madrido "Atletico" 1 - 0 "Zaragoza"

20' [1 - 0] Diego Costa

61' iš aikštės pašalintas Jose Antonio Reyes ("Atletico")

La Korunjos "Deportivo" 0 - 2 "Almeria"

4' [0 - 1] Kalu Uche

18' [0 - 2] Kalu Uche

41' iš aikštės pašalintas Diego Daniel Colotto ("Deportivo")

Barselonos "Espanyol" 1 - 0 Pamplonos "Osasuna"

24' [1 - 0] Alvaro Vazquez

21' iš aikštės pašalintas Lolo ("Osasuna")

"Mallorca" 2 - 0 San Sebastiano "Real Sociedad"

5' [1 - 0] Fernando Cavenaghi

62' [2 - 0] Fernando Cavenaghi

Santandero "Racing" 0 - 1 Madrido "Getafe"

16' [0 - 1] Victor Sanchez Mata

89' iš aikštės pašalintas Markus Rosenberg ("Racing")

Turnyro lentelė:


1Valencia54109-313
2Barcelona54019-412
3Real53206-111
4Atletico M.53119-410
5Villarreal43017-29
6Espanyol53025-89
7Sevilla52217-58
8Hercules52125-37
9Athletic B.52128-77
10Getafe52128-87
11Mallorca52124-57
12Malaga42029-86
13Almeria51224-45
14Osasuna51133-54
15Santander51133-64
16R.Sociedad51135-94
17Gijon51134-94
18Levante51134-104
19Deportivo50322-53
20Zaragoza50233-82