Vėlai vakare pasibaigusiame susitikime Turino "Juventus" klubas namuose rezultatu 4:2 įveikė "Cagliari" ekipą. Šeimininkų gretose išsiskyrė "hattrick'ą" pelnęs serbas Milošas Krasičius.

Rezultatai:

Veronos "Chievo" 0 - 1 Romos "Lazio"

69' [0 - 1] Mauro Zarate

Turino "Juventus" 4 - 2 "Cagliari"

13' [1 - 0] Miloš Krasič

20' [1 - 1] Alessandro Matri

34' [2 - 1] Miloš Krasič

57' [3 - 1] Leonardo Bonucci

70' [4 - 1] Miloš Krasič

81' [4 - 2] Alessandro Matri

"Cesena" 1 - 4 "Napoli"

48' [1 - 0] Marco Parolo

72' [1 - 1] Ezequie Lavezzi

81' [1 - 2] Marek Hamšik (iš 11 m. baudinio)

88' [1 - 3] Edison Cavani

90' [1 - 4] Edison Cavani

"Bari" 2 - 1 "Brescia"

16' [1 - 0] Emanuel Rivas

30' [1 - 1] Panagiotis Kone

55' [2 - 1] Paulo Vitor De Souza Barreto (iš 11 metrų baudinio)

"Catania" 1 - 1 "Bologna"

40' [0 - 1] Marci Di Vaio

66' [1 - 1] Miguel Britos (į savus vartus)

40' M. Di Vaio ("Bologna") nerealizavo 11 metrų baudinio

"Fioretina" 2 - 0 "Parma"

61' [1 - 0] Adem Ljajič (iš 11 m. baudinio)

76' [2 - 0] Lorenzo De Silvestri

"Palermo" 2 - 2 "Lecce"

8' [0 - 1] Guillermo Gonzalo Suarez Giacomazz

46' [0 - 2] Daniele Corvia

53' [1 - 2] Mauricio Ricardo Pinilla

90' [2 - 2] Massimo Maccarone

81' iš aikštės pašalintas G. G. S. Giacomazzi ("Lecce")

Genujos "Sampdoria" 0 - 0 "Udinese"

Turnyro lentelė:


1Inter53118-310
2Lazio53117-510
3Chievo53028-59
4Brescia53027-79
5AC Milan52217-48
6Napoli522110-88
7Catania52217-58
8Bari52215-78
9Juventus521212-97
10Cesena52124-67
11Cagliari51317-56
12Sampdoria51316-56
13Bologna51316-76
14Palermo51228-85
15Fiorentina51225-55
16Parma51225-65
17Genoa51224-65
18Roma51225-95
19Lecce51224-85
20Udinese50142-91