Rezultatai:

„Villarreal“ 1 - 0 La Korunjos „Deportivo“

34' [1 - 0] Nilmar

Madrido „Getafe“ 0 - 2 „Malaga“

54' [0 - 1] Jose Salomon Rondon

62' [0 - 2] Antonio Apono (iš 11 metrų baudinio)

62' iš aikštės pašalintas Gomez Rafa („Getafe“)

62' iš aikštės pašalintas Jesus Gamez („Malaga“)

„Sevilla“ 1 - 1 Santandero „Racing“

13' [1 - 0] Alvaro Negredo

54' [1 - 1] Pablo Pinillos (iš 11 metrų baudinio)

Turnyro lentelė:


1Real43106-110
2Valencia43107-310
3Villarreal43017-29
4Barcelona43016-39
5Sevilla42207-38
6Atletico M.42118-47
7Athletic B.42117-47
8Malaga42029-86
9Espanyol42024-86
10Hercules41123-34
11Getafe41127-84
12Osasuna41123-44
13R. Sociedad41125-74
14Santander41123-54
15Gijon41124-74
16Mallorca41122-54
17Deportivo40312-33
18Levante41034-103
19Almeria40222-42
20Zaragoza40223-72