Kituose susitikimuose savo pranašumą prieš varžovus įrodė Bilbao "Athletic" ir Pamplonos "Osasuna" ekipos. Baskai rezultatu 3:0 laimėjo prieš "Mallorca" klubą, o "Osasuna" ekipa 3:1 nugalėjo San Sebastiano "Sociedad" klubą.

Rezultatai:

Madrido "Real" 3 - 0 Barselonos "Espanyol"

28' [1 - 0] Cristiano Ronaldo (iš 11 metrų baudinio)

79' [2 - 0] Gonzalo Higuain

88' [3 - 0] Karim Benzema

60' iš aikštės pašalintas Pepe ("Real")

63' iš aikštės pašalintas Ernesto Galan ("Espanyol")

89' iš aikštės pašalintas Juan Forlin ("Espanyol")

Bilbao "Athletic" 3 - 0 "Mallorca"

44' [1 - 0] David Lopez

62' [2 - 0] Mikel San Jose Dominguez (iš 11 metrų baudinio)

90' [3 - 0] Soto Inigo Perez

Pamplonos "Osasuna" 3 - 1 San Sebastiano "Sociedad"

16' [0 - 1] Raul Tamudo

38' [1 - 1] Walter Pandiani

43' [2 - 1] Javier Gallego Camunas

74' [3 - 1] Carlos Reina Aranda

Turnyro lentelė:


1Real43106-110
2Valencia33006-29
3Sevilla32106-27
4Athletic B.42117-47
5Atletico M.32017-36
6Villarreal32016-26
7Barcelona32015-36
8Espanyol42024-86
9Getafe31117-64
10Osasuna41123-44
11R. Sociedad41125-74
12Gijon31114-64
13Mallorca41122-54
14Hercules31023-33
15Deportivo30302-23
16Malaga31027-83
17Santander31022-43
18Almeria30212-32
19Zaragoza30123-71
20Levante30033-100