Pirmame kėlinyje nei vienai komandai žymesnės persvaros įgyti nepavyko, o štai 56-ą minutę gavęs tolimą perdavimą, Karlas Palatu iš kelių metrų pasiuntė kamuolį į Armanto Vitkausko ginamus vartus.

Nors praleidę įvartį suvalkiečiai suaktyvėjo, 71-ą minutę Lietuvos komandos padėtis tapo labai sudėtinga. Bandydamas pasiekti kamuolį, varžovų vartininką atakavo Povilas Lukšys ir teisėjas lietuviui parodė antrą geltoną kortelę, po kurios puolėjas buvo priverstas palikti aikštę.

78-ą minutę tas pas K. Palatu rezultatą padvigubino ir gerokai sustiprino savo komandos galimybes žengti į kitą etapą. Tačiau dviejų įvarčių persvaros estai neišsaugojo.

84-ą minutę po Andriaus Urbšio smūgio iš nulinio kampo grubiai suklydo „Floros“ vartininkas Stanislavas Pedokas. Kamuolys, lietęs virpstą, pro vartininko pažastį įskriejo už vartų linijos, o paskutinę akimirką jį stipriu smūgiu dar įtvirtino Audrius Brokas.

„Sūduva“ pralaimėjo 1:2, tačiau turi neblogas galimybes patekti į kitą etapą prieš atsakomąjį mačą namuose.

„Sūduva“: Armantas Vitkauskas; Eimantas Valaitis, Povilas Leimonas, Vaidas Slavickas, Alfredas Skroblas, Nerijus Radžius, Andrius Urbšys, Liu Chao, Audrius Brokas, Povilas Lukšys, Ričardas Beniušis (79’ Karolis Chvedukas).

Priminsime, kad marijampoliečiai žaidė 2009/2010m. Baltijos lygos finale, kur po dramatiškos kovos turėjo nusileisti FC "Ventspils