Rezultatas:

La Korunjos "Deportivo" 2 - 2 Madrido "Getafe"

33' [0 - 1] Diego Daniel Colotto ("Deportivo", į savus vartus)

50' [1 - 1] Andres Guardado (iš 11 metrų baudinio)

56' [2 - 1] Andres Guardado (iš 11 metrų baudinio)

69' [2 - 2] Angel Javier Arizmendi

80' iš aikštės pašalintas Pedro Mosquera ("Getafe")

Turnyro lentelė:


1Valencia33006-29
2Sevilla32106-27
3Real32103-17
4Atletico M.32017-36
5Villarreal32016-26
6Barcelona32015-36
7Espanyol32014-56
8Getafe31117-64
9-10Athletic B.31114-44
9-10R. Sociedad31114-44
11Mallorca31112-24
12Gijon31114-64
13Hercules31023-33
14Deportivo30302-23
15Malaga31027-83
16Santander31022-43
17Almeria30212-32
18Osasuna30120-31
19Zaragoza30123-71
20Levante30033-100