Rungtynių metu teritorinį pranašumą turėjo vilniečiai, kuriems pasinaudoti tuo prireikė daugiau nei kėlinio. Tik antrojo kėlinio pirmosiomis minutėmis Arminas Vaskela, po Artūro Jeršovo perdavimo galva, išvedė „Žalgirio“ ekipą į priekį.

71 minutę vilniečiams rezultatą pavyko padvigubinti, kai jau po Pavelo Komolovo perdavimo galva pasižymėjo Algis Jankauskas.

Pakruojyje vietos „Kruoja“ priėmė Tauragės „Tauro“ futbolininkus, o mačas baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3:3 (2:2).

Jau mačo pradžioje, 10 minutę, Aurimas Garuckas išvedė aikštės šeimininkus į priekį, o 28 minutę, po Povilo Krasnovskio įvarčio, „Kruoja“ pirmavo 2:0.

Po penkių minučių, rezultatą pavyko sušvelninti Tomui Ražanauskui, kuris sėkmingai realizavo 11 metrų baudinį, o 38 minutę Linas Savastas rezultatą išlygino.

Antrajame rungtynių kėlinyje į priekį buvo išsiveržę „Tauro“ futbolininkai, kuriems įvartį 62 minutę pelnė legionierius Sergejus Irkha. Vis dėlto persvaros svečiams išlaikyti nepavyko, po penkių minučių Giedriaus Slavicko smūgis pasiekė tikslą ir rezultatas tapo lygus.

Po šių lygiųjų abi ekipos išlaikė savo turėtas pozicijas.

Dar viena A lygos dvikova Mažeikiuose baigėsi svečių pergale paskutinėmis rungtynių minutėmis. „Mažeikiai“ nesugebėjo iki galo atsilaikyti prieš „Šiaulių“ ekipos puolimą ir savo aikštėje nusileido rezultatu 0:1 (0:0).

Viso mačo metu turėję persvarą šiauliečiai jos nesugebėjo realizuoti iki rungtynių pabaigos, kai tik 85 minutę Viktoras Raskovas pelnė įvartį ir taip išplėšė pergalę savo ekipai.

„Šiauliams“ pergalė pagaliau leido aplenkti „Bangos“ ekipą ir pakilti į penktą vietą turnyrinėje lentelėje.

Vėliausiai pasibaigusiame mače užtikrintą pergalę savo aikštėje šventė ir toliau žalgiriečiams įr nugarą alsuoja Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai, 4:0 sutriuškinę „Klaipėdos“ vienuolikę.

Statistika:

Kauno „Atletas“ - Vilniaus VMFD „Žalgiris“ 0:2

„Žalgiris“: Arminas Vaskela (49 min.), Algis Jankauskas (71 min.).

Pakruojo „Kruoja“ - Tauragės „Tauras“ 3:3

„Kruoja“: Aurimas Garuckas (10 min.), Povilas Krasnovskis (28 min.), Giedrius Slavickas (67 min.).

„Tauras“: Tomas Ražanauskas (33 min. 11 m b.), Linas Savastas (38 min.), Sergej Irkha (62 min.).

„Mažeikiai“ - „Šiauliai“ 0:1

„Šiauliai“: Viktor Raskov (85 min.).

Marijampolės „Sūduva“ - „Klaipėda“ 4:0

Sūduva: Andrius Urbšys (37 ir 82 min.), Ričardas Beniušis (41 min.), Vladimiras Gogberašvilis (66 min.).

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Ekranas 18 14 3 1 42-10 45
2. Žalgiris 18 11 5 2 33-11 38
3. Sūduva 17 10 7 0 34-8 37
4. Tauras 17 9 4 4 26-16 31
5. Šiauliai 18 6 6 6 21-22 24
6. Banga 18 6 6 6 19-22 24
7. Kruoja 17 5 5 7 25-32 20
8. Klaipėda 17 2 3 12 13-40 9