Tauragiškiams vienintelį įvartį 48-ą minutę pelnė baltarusis Sergejus Irkha, kuris buvo išlyginęs rezultatą 1:1.

Rezultatas:

APOEL 3 - 1 „Tauras“ (pirmos rungtynės 3:0)

18' Esteban Solari [1 - 0]

48' Sergej Irkha [1 - 1]

80' Ivan Tričkovski [2 - 1]

86' Esteban Solari [3 - 1]

84' Artiomas Kuznecovas („Tauras“) - raudona kortelė.

APOEL: Dionisiosas Chiotis, Bobanas Grnčarovas, Savvas Poursaitidesas, Estebanas Solaris, Marinosas Satsiasas (75' Chrysostomosas Michailas), Helio Pinto, Christosas Kontis, Nectariosas Alexandrou (88' Joostas Broerse), Anthosas Solomou Marcinho (64' Ivanas Trichovski), Williamas Boaventura.

„Tauras“: Šarūnas Kilijonas, Darius Regelskis, Artiomas Kuznecovas (84' - raudona kortelė), Karolis Jasaitis (67' Lukas Martišauskas), Janis Vaitkus (45' Jaunius Mockus), Nerijus Mačiulis, Linas Savastas, Orestas Buitkus, Sergejus Irkha, Andrius Gedgaudas (61' Jose Lopesas Vide), Mindaugas Daunoravičius.

Kitose turnyro rungtynėse „Šiauliai“ svečiuose 0:5 (0:2) nusileido Krokuvos „Wisla“ klubui iš Lenkijos. Jau 17-ą minutę šiauliečiai liko be iš aikštės pašalinto Tomo Kančelskio ir nesugebėjo rimčiau pasipriešinti varžovams. Pirmą mačą Šiauliuose lenkai laimėjo 2:0.

Rezultatas:

„Wisla“ 5 - 0 „Šiauliai“

23' Piotr Brožek [1 - 0]

48' Maciej Žurawski [2 - 0]

62' Junior Diaz [3 - 0]

66' Pawel Brožek [4 - 0]

90' Rafal Boguski [5 - 0]

17' Tomas Kančelskis („Šiauliai“) - raudona kortelė.

„Wisla“: Milanas Jovaničius, Radoslawas Sobolewski, Piotras Brožekas (76' Andražas Kirmas), Rafalas Boguskis, Lukaszas Gargula (63' Tomašas Jirsakas), Junioras Diazas, Erikas Cikosas, Pawelas Brožekas (71' Patrykas Maleckis), Mateuszas Kowalski, Cleberas, Maciejus Żurawski.

„Šiauliai”: Sergejus Kosovas, Tomas Kančelskis (17' - raudona koretelė), Edvinas Jasaitis, Mantas Kuklys, Igoris Kozlovas (46' Paulius Janušauskas; 77' Edvardas Pšelenskis), Deividas Lunskis, Vaidas Šilėnas, Vilius Lapeikis, Saša Količius, Viktoras Raskovas (67' Vaidas Viktoravičius), Ernestas Pilypas.

Vienos „Rapid“ klubas Austrijos sostinėje 4:2 (1:0) laimėjo prieš Marijampolės „Sūduvą“ ir pateko į kitą etapą, nes pirmose rungtynėse taip pat šventė pergalę 2:0. Marijampoliečiai antro kėlinio pabaigoje pirmavo 2:1 po Evaldo Grigaičio ir Ričardo Beniušio smūgių, bet varžovai per likusias 4 minutes įmušė dar tris įvarčius.

Rezultatas:

„Rapid“ 4 - 2 „Sūduva“

20' Nikica Jelavič [1 - 0]

70' Evaldas Grigaitis [1 - 1]

85' Ričardas Beniušis [1 - 2]

86' Rene Gartler [2 - 2]

89' Rene Gartler [3 - 2]

90' Nikica Jelavič [4 - 2]

76' Alfredas Skroblas („Sūduva“) - raudona kortelė

„Rapid“: Raimundas Hedlas, Juergenas Patocka, Markusas Heikkinenas, Markusas Katzeris, Nikica Jelavičius, Veli Kavlakas (9' Christophas Saureras), Hannesas Ederis, Christopheris Drazanas (81' Rene Gartleris), Tanju Kayhanas, Christopheris Trimmelis, Yasinas Pehlivanas (61' Thomasas Hinumas).

„Sūduva“: Povilas Valinčius, Nerijus Radžius, Eimantas Valaitis, Alfredas Skroblas (76' - raudona kortelė), Sergejus Koziuberda, Povilas Leimonas, Andrius Urbšys (55' Povilas Lukšys), Sandro Grande, Vaidas Slavickas (65' Liu Chao), Vladimiras Gogberašvilis, Evaldas Grigaitis (73' Ričardas Beniušis).

Kiti rezultatai: (pažymėtos komandos pateko į kitą etapą)

„FC Mika“ (Armėnija) - Skopjės „Rabotnički“ (Makedonija) 0:0 (pirmas mačas 0:1);

„FK Teteks“ (Makedonija) - „Ventspils“ (Latvija) 3:1 (0:0);

Žodino „Torpedo“ (Baltarusija) – Belgrado OFK (Serbija) 0:1 (2:2);

Banskos Bystricos „Dukla“ (Slovakija) - „Zestafoni“ (Gruzija) 1:0 (0:3);

Budvos „Mogren“ (Juodkalnija) - Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis) 2:1 (0:2);

Zlatibor Vodos „Spartak“ (Serbija) - „Differdange03“ (Liuksemburgas) 2:0 (3:3);

Silamejės „Kalev“ (Estija) - Minsko „Dinamo“ (Baltarusija) 0:5 (1:5);

Estijos klube Vitalis Stankevičius ketvirtadienį žaidė visą mačą, Vygantas Zubavičius - iki 81 minutės, o Nerijus Vasiliauskas nebuvo įtrauktas į rungtynių protokolą.

„FK Jelgava“ (Latvija) - „Molde“ (Norvegija) 2:1 (0:1), - norvegai į kitą etapą pateko dėl įvarčio svečiuose;

Turku TPS (Suomija) - „Cercle Bruges“ (Belgija) 1:2 (1:0), - belgai į kitą etapą pateko dėl daugiau įmuštų įvarčių svečiuose;

„FK Karabach“ (Azerbaidžanas) - „Portadown“ (Š.Airija) 1:1 (2:1);

Ostravos „Banik“ (Čekija) - Tbilisio WIT (Gruzija) 0:0 (6:0);

„Široki Brijeg“ (Bosnija) - Vienos „Austria“ (Austrija) 0:1 (2:2);

Lvovo „Karpaty“ (Ukraina) - „Reykjavik“ (Islandija) 3:2 (3:0);

Kišiniovo „Dacia“ (Moldova) - „Kalmar FF“ (Švedija) 0:2 (0:0);

„Santa Julia“ (Andora) - Miuliukoskio "MyPa" (Suomija) 0:1 (0:3)*;? - mačas dėl blogo oro nutrauktas 80 min.

Tbilisio „Dinamo“ (Gruzija) - Solnos „Gefle“ (Švedija) 2:1 (2:1);

„Tre Penne Galazzano“ (San Marinas) - „Zrinjski Mostar“ (Kroatija) 2:9 (1:4);

Mogiliovo „Dnepr“ (Baltarusija) - Oslo „Staebak“ (Norvegija) 1:1 (2:2), - baltarusiai įmušė daugiau įvarčių svečiuose;

Ribnicos „Iskra“ (Moldova) - Boraso „IF Elfsborg“ (Švedija) 0:1 (1:2);

Frejos „Randers FC“ (Danija) - Nova Goricos „Gorica“ (Slovėnija) 1:1 (3:0);

Banjalukos „Borac“ (Bosnija ir Hercegovina) – „Lausanne-Sport“ (Šveicarija) 1:1 (0:1);

Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija) - „FK Baku“ (Azerbaidžanas) 1:2 (3:0);

„FC Vaduz“ (Lichtenšteinas) – „Brondby IF“ (Danija) 0:0 (0:3);

Vinkovcų „HNK Cibalia“ (Kroatija) - „Cliftonville“ (Š. Airija) – 0:0 (0:1);

Fingalo „Sporting“ (Airija) - Madeiros „Maritimo“ (Portugalija) 2:3 (2:3);

„Bangor City“ (Velsas) – Espo „Honka“ (Suomija) 2:1 (1:1);

Tel Avivo „Bnei Yeuda“ (Izraelis) - „Shamrock“ (Airija) 0:1 (1:1);

„NK Maribor“ (Slovėnija) - Sekešfehėrvaro „Videoton FC“ (Vengrija) 2:0 (1:1);

Dėro ETO (Vengrija) - „Atyrau“ (Kazachstanas) 2:0 (3:0);

Linas Pilibaitis vengrų ekipos sudėtyje žaidė 90 min.

Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija) - Kavajės „Besa“ (Albanija) 6:1 (5:0);

„HNK Šibenik“ (Kroatija) - Famagustos „Anorthosis“ (Kipras) 0:3 (2:0);

Gotos „Vikingur“ (Farerų salos) - Stambulo „Besiktas“ (Turkija) 0:4 (0:3);

Chožuvo „Ruch“ (Lenkija) - „Valletta“ (Malta) 0:0 (1:1), - lenkai išėjo į kitą etapą dėl įvarčio svečiuose;

„FK Tirana“ (Albanija) - „Utrecht“ (Olandija) 1:1 (0:4);

Bukarešto „Dinamo“ (Rumunija) - Belcių „Olimpia“ (Moldova) 5:1 (2:0);

Koupavoguro „Breidablik“ (Islandija) - „Motherwell“ (Škotija) 0:1 (0:1);

Kišiniovo „Dacia“ (Moldova) - „Kalmar FF“ (Švedija) 0:2 (0:0);

„Dundalk“ (Airija) - Sofijos „Levski“ (Bulgarija) 0:2 (0:6).

Trečiame atrankos etape į kovą įsijungs dar 30 klubų. Trečiojo kvalifikacinio etapo rungtynės bus žaidžiamos liepos 29 ir rugpjūčio 5 dienomis.

Poros:


Nikosijos APOEL (Kipras) – „Jablonec“ (Čekija);
Belgrado „Crvena Zvezda“ (Serbija) – Bratislavos „Slovan“ (Slovakija);
Turku „Inter“ (Suomija) – „Genk“ (Belgija);
Balstogės „Jagiellonia“ (Lenkija) – Salonikų „Aris“ (Graikija);
Novosibirsko „Sibir“ (Rusija) – Limasolio „Apollon“ (Kipras);
„Nordsjaelland“ (Norvegija) – Lisabonos „Sporting“ (Portugalija);
Skopjės „Rabotnički“ (Makedonija)- „Liverpool“ (Anglija);
Alkmaaro AZ (Olandija) – „Goteborg“ (Švedija);
Stambulo „Galatasaray“ (Turkija) – Belgrado OFK (Serbija);
Zlatibor Vodos „Spartak“ (Serbija) – Dnepropetrovsko „Dnipro“ (Ukraina);
Haifos „Maccabi“ (Izraelis) – Minsko „Dinamo“ (Baltarusija);
„Molde“ (Norvegija) – „Stuttgart“ (Vokietija);
Krokuvos „Wisla“ (Lenkija) - „Karabach“ (Azerbaidžanas);
Stara Zagora „Beroe“ (Bulgarija) – Vienos „Rapid“ (Austrija);
„Odense“ (Danija) – „Zrinjski Mostar“ (Kroatija);
Mogiliovo „Dnepr“ (Baltarusija) - Ostravos „Banik“ (Čekija);
„Timisoara“ (Rumunija) – Miuliukoskio „MyPa“ (Suomija)
/„Santa Julia“ (Andora);** - atsakomasis mačas nutrauktas 80 min.;
Frejos „Randers FC“ (Danija) - „Lausanne-Sport“ (Šveicarija);
Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija) - „Brondby IF“ (Danija);
Sofijos CSKA (Bulgarija) – „Cliftonville“ (Š. Airija);
Madeiros „Maritimo“ (Portugalija) - „Bangor City“ (Velsas);
Lvovo „Karpaty“ (Ukraina) - „Zestafoni“ (Gruzija);
„Shamrock“ (Airija) – Turino „Juventus“ (Italija);
„NK Maribor“ (Slovėnija) – Edinburgo „Hibernian“ (Škotija);
Dėro ETO (Vengrija) – „Montpellier“ (Prancūzija);
Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija) – Tel Avivo Maccabi (Izraelis);
Famagustos „Anorthosis“ (Kipras) – „Cercle Bruges“ (Belgija);
Plzeno „Viktorija“ (Čekija) – Stambulo „Besiktas“ (Turkija);
Chožuvo „Ruch“ (Lenkija) – Vienos „Austria“ (Austrija);
Graco „Sturm“ (Austrija) – Tbilisio „Dinamo“ (Gruzija);
„Utrecht“ (Olandija) – „Luzern“ (Šveicarija);
Bukarešto „Dinamo“ (Rumunija) – Splito „Hajduk“ (Kroatija);
„Aalesund“ (Norvegija) – „Motherwell“ (Škotija);
„Kalmar FF“ (Švedija) - Sofijos „Levski“ (Bulgarija);
„IF Elfsborg“ (Švedija) - „FK Teteks“ (Makedonija).