Pirmąjį įvartį šiose rungtynėse jau šeštąją minutę įmušė svečių komandos puolėjas M.Niangas. sužaidus kiek daugiau nei pusę kėlinio, iš aikštės buvo pašalintas „Marseille“ vartininkas S.Mandanda. Sėkimngai 11 metrų baudinį realizavęs Y.Cabaye išlygino rungtynių rezultatą. Prieš past pirmojo kėlinio pabaigą V.Hiltonas ir vėl išvedė „Marseille“ ekipą į priekį – 2:1.

Antrajame kėlinyje „Lille“ komanda prabudo tik pačioje pabaigoje. 81 – ąją minutę Tulio de Melo išlygino rezultatą, o per pridėtą rungtynių laiką pergalingą įvartį įmušė „Lille“ saugas M.Debuchy.

Po šios pergalės „Lille“ ekipa savo sąskaitoje turi 70 taškų ir prieš antroje vietoje esančius „Auxerre“ futbolinkus pirmauja dviem taškais. Iki čempionato pabaigos liko vos vienas turas.

Kitose rungynėse „Lyon Olympique“ prarado tris brangius taškus, kai svečiuose sužaidė lygiosiomis 2:2 (0:1) su „Valenciennes“ ekipa. Po lygiųjų Liono ekipai sumažėjo viltys užmti antrąją vietą Prancūzijos čempionate nors jiems liko sužaisti dvi, o ne vienerias rungtynes.

„Lyon Olympique“ komandai pavyko iš šių rungtynių išpešti nors vieną tašką po to, kai 90 – ąją minutę D.Balde po nesėkmingo epizodo nukreipė kamuolį į savo vartus.

„Auxerre“ 0 - 0 „Lens“

„Bordeaux“ 2 - 0 „Sochaux“

66` [1 - 0] Wendel
90` [2 - 0] Benoit Tremoulinas

Grenoble" 2 - 0 „Boulogne“

35` [1-0] Danijel Ljuboja
82` [2-0] Danijel Ljuboja

„Le Mans“ 1 - 0 „PSG“

9` [1 - 0] Sylvain Armand (į savo vartus)

„Lille“ 3 - 2 „Marseille“

7` [0 - 1] Mamadou Niang
28` [1 - 1] Yohan Cabaye (iš 11 m. baudinio)
45` [1 - 2] Hilton
80` [2 - 2] Tulio de Melo
90` [3 - 2] Debuchy

26' iš aikštės pašalintas Steve Mandanda ("Marseille")

„Monaco“ 2 - 1 „Nancy“

7` [1 - 0] Joan Loties (į savo vartus)
58` [2 - 0] Maazou
75` [2 - 1] Jordes Sami

„Montpellier“ 2 - 1 „Lorient“

30` [1 - 0] Victor Hugo Moutano (iš 11 m. baudinio)
43` [2 - 0] Camara (iš 11 m. baudinio)
89` [2 - 1] Gregory Bourillon

„Rennes“ 2 - 2 „Nice“

13` [0-1] Anthony Mounier
60` [1-1] Jerome Leroy
67` [2-1] Sylvain Marveaux
76` [2-2] Fae

„St.Etienne“ 0 - 1 „Toulouse“

62` [0 -1] Andre Pierre Gignac

„Valenciennes“ 2 - 2 „Lyon“

17` [0 - 1] Kim. Kallstrom
71` [1 - 1] Johan Audel
81` [2 - 1] Renaud Cohade
90` [2 -2] Bobo Balde (į savo vartus)