Vos prasidėjus antrajam kėliniui rezultatas tapo jau 2:0, kai po to paties L. Gonzalezo pakelto kampinio įvartį galva pelnė Stephame Mbia.

"Marseille" ir toliau laikė visas žaidimo gijas savo rankose. 70-ą minutę trečiąjį ekipos įvartį pelnė Matthiew Valbuena, o dar po trijų minučių, vėl smūgiu galva po L. Gonzalezo pakelto kampinio pasižymėjo gynėjas Souleymane Diawara.

Nors "Nice" dar pelnė garbės įvartį, tačiau pergalę užtikrintai iškovojo "Marseille".

Svarbią pergalę šventė ir antroje vietoje žengianti "Auxerre" ekipa, šįsyk išvykoje 1:0 palaužusi "Nancy". Lemiamas įvartis buvo pelnytas tik 87-ą minutę, kai pasižymėjo Danielis Niculae.

Tuo tarpu lygiosiomis baigėsi mačas tarp "Lyon" ir "Lille" klubų. Svečiuose žaidusi "Lille" pirmavo po 62-ą minutę pelnyto Pierre Alaino Frau įvarčio, tačiau po devynių minučių šeimininkų gynėjas Crisas rezultatą išlygino.

Beje, abi komandos susitikimą baigė nepilnos sudėties.

"Lyon" 1 - 1 "Lille"

62' [0 - 1] Pierre Alain Frau
71' [1 - 1] Cris

69' iš aikštės pašalintas Ricardo Costa ("Lille")
78' iš aikštės pašalintas Maxime Gonalons ("Lyon").

"Nancy" 0 - 1 "Auxerre"

87' [0 - 1] Daniel Niculae

"Marseille" 4 - 1 "Nice"

42' [1 - 0] Bakari Kone
52' [2 - 0] Stephane Mbia
70' [3 - 0] Matthiew Valbuena
73' [4 - 0] Souleymane Diawara
90' [4 - 1] Emerse Fae

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)