Tam prie Domeikavos gimnazijos bus įrengtas stadionas ir automobilių stovėjimo aikštelė, renovuoti persirengimo kambariai gimnazijoje, sutvarkytas vandens telkinys bei atlikti kiti sutartyje numatyti darbai.

"Džiaugiuosi, kad futbolo klubas "Inkaras" plėtrai pasirinko Kauno rajoną ir ketina čia investuoti. Įrengtas aikštynas Domeikavoje tarnaus visos seniūnijos gyventojams, prisidės organizuojant prevencines jaunimo užimtumo priemones.

Esu įsitikinęs, kad ir sunkmečiu reikia galvoti ne tik apie nūdienos problemas, bet ir apie ateitį. Garliavoje jau prasidėjo Sporto ir sveikatingumo komplekso statybos. Po dvejų metų tikimės atverti jo duris Kauno rajono žmonėms. Jame galėtų vykti ir mažojo futbolo varžybos", - sako Kauno rajono savavaldybės meras V. Makūnas.

Pasak sporto klubo direktoriaus A. Ruževskio, įsipareigojimus klubas įgyvendins savo lėšomis, investuodamas 600 tūkst. litų. Planuojama aikštę dengti modernia dirbtine danga, todėl futbolą bus galima žaisti visus metus, nepaisant oro sąlygų.

Kaip teigia mero patarėja Vilma Kasperavičienė, Kauno rajono savivaldybė svarsto galimybę prisidėti prie perspektyvių klubo planų ir ieškoti finansinių resursų, kurie leistų visiškai sutvarkyti stadioną - nutiesti bėgimo takus, pritaikyti šį objektą ir kitoms sporto šakoms.