Vis dėlto pirmieji rungtynėse į priekį išsiveržė svečiai, mat 10 minutę po Diego Capelio skersavimo į baudos aikštelę, kamuolį į savus vartus įsimušė "Real" saugas Xabi Alonso.

Netrukus "Real" surengė tikrą atakų laviną, tačiau savų šansų neišnaudojo nei Gonzalo Higuainas, nei Kaka, nei Cristiano Ronaldo. Puikiai savus vartus saugojo 'Sevilla" vartininkas Andresas Palopas. 43 minutę dar vieną šansą turėjo C.Ronaldo, tačiau ir vėl puikiai sužaidė A.Palopas.

Nors šeimininkai turėjo akivaizdžią žaidybine persvarą, bet tik prasidėjus antrama kėliniui "Sevilla" jau pirmavo 2-0 - Ivica Dragutinovičius gana tolimu smūgiu nuginklavo Ikerą Casillasą, kuris šįsyk kaltę dėl įvarčio turėtų prisiimti sau.

Tačiau jeu netrukus "Real" rezultatą sušvelnino - G.Higuaino perduotas kamuolys į baudos aikštelę truputį lietė vieną iš svečių žaidėjų, šiek tiek pakeitė skriejimo kryptį bei atsidūrė prieš C.Ronaldo, kuris stipriu smūgiu pelnė įvartį.

Prireikė keturių minučių ir "Santiago Bernabeu" stadione susirinkę žiūrovai išvydo išlyginamąjį įvartį. Tiksliu smūgiu po kampinio pasižymėjo Sergio Ramosas.

Tuomet "Real" iš paskutinių jėgų bandė pelnyti ir trečiąjį savo įvartį. Tačiau kelių puikių šansų vėl neišnaudojo G.Higuainas, pataikęs kelis sykius į virpstą, progas turėjo ir C.Ronaldo, ir po keitimo pasirodęs Guti.

Bet galų gale šeimininkai savo pranašumą įrodė jau per teisėjo pridėtą laiką - G.Higuaino smūgį iš pradžių A.Palopas atrėmė, bet visai šalia vartų atšokusi kamuolį į tinklą pasiuntė Rafaelis van der Vaartas. "Real" iškovojo tris taškus ir tapo Ispanijos čempionato lyderiu, nors ir turi vienodai taškų su "Barcelona".

Du taškus prarado šalies čempionės titulą ginanti "Barcelona", išvykoje 2-2 sužaidusi su "Almeria". Jau sužaidus 12 minučių svečiai turėjo traukti kamuolį iš savo vartų tinklo, mat smūgiu galva po kampinio pasižymėjo Cisma Domingo.

Dar nesibaigus pirmajam kėliniui "Barca" rezultatą vis dėlto išlygino, kai tiksliu baudos smūgiu įvartį pelnė katalonų atakų lyderis Lionelis Messi. Nepaisant to, 57 minutę svečiai vėl buvo besivejančių rolėje, mat įvartį į savus vartus įsimušė "Barcos" kapitonas Carlesas Puyolis.

Netrukus rezultatas antrą kartą mače vėl tapo lygus - antrąjį sykį pasižymėjo L.Messi. Beje, "Barcelona" rungtynes baigė ir be 60 minutę iš aikštės išvaryto puolėjo Zlatano Ibrahimovičiaus. Finalinis mačo rezultatas - lygiosios 2-2.

"Almeria" 2 - 2 "Barcelona"

12' [1 - 0] Cisma Domingo
43' [1 - 1] Lionel Messi
57' [2 - 1] Carles Puyol (į savus vartus)
66' [2 - 2] Lionel Messi

60' iš aikštės pašalintas Zlatan Ibrahimovic ("Barcelona")

La Korunijos "Deportivo" 3 - 1 "Xerez"

18' [0 - 1] Lorite Juanlu Hens
33' [1 - 1] Juan Rodriguez
55' [2 - 1] Andres Guardado
67' [3 - 1] Diego Daniel Colotto

Madrido "Real" 3 - 2 "Sevilla"

10' [0 - 1] Xabi Alonso (į savus vartus)
52' [0 - 2] Ivan Dragutinovic
60' [1 - 2] Cristiano Ronaldo
64' [2 - 2] Sergio Ramos
90' [3 - 2] Rafael van der Vaart