Vienintelį susitikimo įvartį pirmojo kėlinio pabaigoje (45 min.) pelnė Madrido „Real“ klubo argentinietis Gonzalo Higuainas.

Po mačo vokiečių žurnalistai sukritikavo savo rinktinės vartininką Rene Adlerį. Anot jų, pagrindiniu Vokietijos rinktinės vartų sargu pasaulio čempionatui pasirinktas futbolininkas dažnai klydo ir nacionalinės ekipos strategui Joachimui Loewui reiktų persvarstyti savo sprendimą.

Net 80 tūkst. žiūrovų į Londono Vemblio stadioną pritraukusiose rungtynėse tarp Anglijos ir Egipto rinktinių aštrių emocijų anglų aistruoliams netrūko. Afrikos čempionai jau 23-ąją minutę pirmavo po Mohamedo Zidano įvarčio, o aikštės šeimininkai pirmajame kėlinyje pavojingiau beveik ir neatakavo.

Vis dėlto vaizdas pasikeitė po petraukos. Antrajame kėlinyje aikštėje pasirodęs Peteris Crouchas dukart pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą, dar vieną tikslų smūgį pridėjo Shaunas Wrightas-Phillipsas ir Anglijos ekipa šventė pergalę rezultatu 3:1.

Antrasis P. Croucho įvartis buvo pelnytas akivaizdžioje nuošalėje, tačiau arbitrai to neužfiksavo.

Ši pergalė futbolo išradėjams anglams tapo jubiliejine 500-ąja per beveik 150 metų istoriją.

Įspūdinga 79 tūkst. žiūrovų minia susirinko Paryžiaus „Stade de France“ stradione, kur Prancūzijos futbolininkus egzaminavo Europos čempionė Ispanija. Po puolėjo Davido Villa ir gynėjo Sergio Ramoso įvarčių ispanai namo išsivežė pergalę rezultatu 2:0, prancūzus jų teritorijoje įveikę pirmą kartą nuo 1968-ų metų.

Puikią formą pastaruosius keletą metų demonstruojanti Ispanijos rinktinė laimėjo net 42 iš paskutinių 45 oficialių mačų. Ispanai bus Lietuvos rinktinės varžovais atrankoje į 2012-ųjų Europos čempionatą.

D. Villa įmušė jau 36-ąjį įvartį per 55 rungtynes Ispanijos rinktinėje. Pagal šį rodiklį kol kas pirmauja Raulis, pasižymėjęs 44 kartus per 102 mačus.

Tuo metu dabartinė pasaulio čempionė Italija be įvarčių išsiskyrė su Kamerūno futbolininkais.

Rusijos futbolininkai Dėro mieste iškovojo lygiąsias mače su Vengrijos rinktine. Vengrai pirmavo po Vilmošo Vanczako įvarčio 39-ą minutę, o santykį antrajame kėlinyje išlygino saugas Dinijaras Bilialetdinovas (59 min.).

Mūsų kamynė Latvija išvykoje mačą su Angolos vienuolike baigė taikiai 1:1, o estai svečiuose 1:2 nusileido Gruzijos futbolininkams.