Vėliau PSG kiek perėmė iniciatyvą ir kelis sykius pavojingai grasino svečių vartams, bet išlyginti rezultato nepavyko. Kėliniui baigiantis jau "Marseille" galėjo padidinti rezultatą, tačiau Gabrielio Heinze smūgis atsimušė į virpstą.

Po didžiosios pertraukos "Marseille" savo pranašumą įrodė įmušdama dar du įvarčius. Iš pradžių 55-ą minutę po PSG vartininko klaidos pasižymėjo Lucho Gonzalezas, o po penkiolikos minučių Benoit Cheyrou suklaidino šeimininkų gynėją bei likęs vienas prieš vartininką smūgiavo tiksliai.

Kiek netikėtą pergalę kitame dienos mače iškovojo "Auxerre", išvykoje 2:1 palaužęs "Lille" ekipą.

PSG 0 - 3 "Marseille"

15' [0 - 1] Hatem Ben Arfa
55' [0 - 2] Lucho Gonzalez
71' [0 - 3] Benoit Cheyrou

"Lille" 1 - 2 "Auxerre"

19' [0 - 1] Roy Contout
35' [1 - 1] Eden Hazard
72' [1 - 2] Roy Contout

"Le Mans" - "Bordeaux" – atidėtas dėl prastų oro sąlygų.

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)