Dvikova tarp dviejų legendinių Europos klubų - Amsterdamo "Ajax" ir Turino "Juventus - baigėsi svečių iš Italijos pergale rezultatu 2:1. Šeimininkai pasižymėjo pirmieji - 17-ą susitikimo minutę greitos kontratakos metu kamuolį vartininkui Gianluigi Buffonui tarp kojų pasiuntė Miralemas Sulejmani.

Praėjus valandos ketvirčiui "Senajai senjorai" pavyko išlyginti rezultatą, kai po Paolo de Ceglie perdavimo iš krašto galva pasižymėjo Amauri. Kėlinio pabaigoje "Ajax" futbolininkai turėjo šansą išsiveržti į priekį, tačiau Gregory van der Wielo galva smūgiuotas kamuolys praskriejo šalia virpsto.

Antrajame kėlinyje Turino komanda persvėrė rezultatą savo naudai, kai antrą savo įvartį pelnė Amauri, o rezultatyvų perdavimą į savo sąskaitą įsirašė Alessandro Del Piero. Mačui einant pabaigos link Siemas de Jongas turėjo puikų šansą išlyginti rezultatą, tačiau galingas smūgis sudrebino vartų konstrukciją.

Verta paminėti, kad per pridėtą laiką už labai pavojingą žaidimą iš aikštės buvo išvarytas tik po keitimo pasirodęs Hasanas Salihamidžičius.

Urzičenio "Unirea", kuriai atstovauja Giedrius Arlauskis, tik minimaliu rezultatu 0:1 išvykoje nusileido vienam iš turnyro favoritų, "Liverpool" klubui. Vartininkas iš Lietuvos buvo priverstas ištraukti kamuolį iš vartų tinklo 81-ą minutę po Davido N`Gogo smūgio galva iš poros metrų.

Kitose rungtynėse "Valencia" netikėtai nusileido "Club Bruges" ekipai. Vienintelį susitikimo įvartį pelnė Rostandas Dorge Kouemaha, o ispanas Davidas Silva mačo nebaigė dėl dviejų geltonų kortelių.

Primename, kad antradienį įvykusiame pirmajame šešioliktfinalio susitikime Liverpulio "Everton" ekipa namuose 2:1 įveikė Lisabonos "Sporting" klubą.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos kitą savaitę.

Statistika:

Kazanės "Rubin" 3 - 0 Tel Avivo "Hapoel"

14' [1 - 0] Aleksandr Bucharov
23' [2 - 0] Aleksandr Bucharov
69' [3 - 0] Sergej Semak

Amsterdamo "Ajax" 1 - 2 Turino "Juventus"

17' [1 - 0] Miralem Sulejmani
32' [1 - 1] Amauri
68' [1 - 2] Amauri

90' iš aikštės pašalintas Hasan Salihamidzic ("Juventus").

"Club Bruges" 1 - 0 "Valencia"

56' [1 - 0] Rostand Dorge Kouemaha

51' iš aikštės pašalintas David Jimenez Silva ("Valencia").

"Lille" 2 - 1 Stambulo "Fenerbahce"

3' [1 - 0] Florent Balmont
5' [1 - 1] Gokcek Vederson
52' [2 - 1] Pierre Alain Frau

Liežo "Standart" 3 - 2 Zalcburgo "Red Bull"

4' [0 - 1] Marc Janko
45' [0 - 2] Marc Janko
60' [1 - 2] Axel Witsel
80' [2 - 2] Igor de Camargo
82' [3 - 2] Axel Witsel

Enschedės "Twente" 1 - 0 Brėmeno "Werder"

39' [1 - 0] Theo Janssen

"Villarreal" 2 - 2 "Wolfsburg"

43' [1 - 0] Marcos Senna
66' [1 - 1] Grafite
84' [1 - 2] Grafite
86' [2 - 2] Marcos Ruben

84' iš aikštės pašalintas Ivan Marcano ("Villarreal").

Bilbao "Athletic" 1 - 1 Briuselio "Anderlecht"

34' [0 - 1] Lucas Rodrigo Biglia
58' [1 - 1] Mikel San Jose Dominguez

Madrido "Atletico" 1 - 1 Stambulo "Galatasaray"

23' [1 - 0] Jose Antonio Reyes
77' [1 - 1] Abdulkader Keita

"Kobenhavn" 1 - 3 "Marseille"

72' [0 - 1] Mamadou Niang
79' [1 - 1] Jesper Groenkjaer
85' [1 - 2] Charles Kabore
90' [1 - 3] Charles Kabore

Londono "Fulham" 2 - 1 Donecko "Šachtar"

3' [1 - 0] Zoltan Gera
33' [1 - 1] Luiz Adriano
63' [2 - 1] Bobby Zamora

"Hamburger" 1 - 0 Eindhoveno PSV

26' [1 - 0] Marcell Jansen (iš 11 m. baudinio)

Berlyno "Hertha" 1 - 1 Lisabonos "Benfica"

4' [1 - 0] Angel Fabian Di Maria
33' [1 - 1] Javi Garcia (į savus vartus)

"Liverpool" 1 - 0 Urzičenio "Unirea"

81' [1 - 0] David N`Gog

Atėnų "Panathinaikos" 3 - 2 "Roma"

29' [0 - 1] Mirko Vucinic
67' [1 - 1] Dimitrios Salpingidis
81' [1 - 2] David Pizarro (iš 11 m. baudinio)
84' [2 - 2] Lazaros Christodoulopoulos
89' [3 - 2] Djibril Cisse.

Futbolo portalo EuroFootball.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip perduoti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško EuroFootball.lt administracijos sutikimo griežtai draudžiama.