Nugalėtojams net tris įvarčius pelnė Nicolas Anelka (Nikolas Anelka), 48 ir 68 minutėse realizavęs 11 metrų baudinius bei pasižymėjęs 83-ąją minutę.

Po šios pergalės "Manchester City" futbolininkai su dešimčia taškų pakilo į trečiąją turnyro lentelės vietą, tik dėl geresnio įvarčių aplenkę taip pat 10 taškų turinčią Londono "Chelsea" vienuolikę.

Dvidešimties komandų turnyro lyderiu lieka Londono "Arsenal" klubas. Jis turi 13 taškų ir tašku lenkia praėjusio sezono čempionę "Manchester United" komandą.

Kitos sekmadienio rungtynės tarp "Birmingham City" ir "Fulham" ekipų baigėsi lygiosiomis 2:2 (1:1).

Sekmadienio rungtynių statistika:

"Manchester City" - "Aston Villa" 4:1 (0:1), 46 687 žiūrovai.

"Manchester City" - Nicolas Anelka 48 ir 68 (abu 11 m.b.) bei 83 min., Michael Tarnat 50 min.;

"Aston Villa" - Juan Pablo Angel 31 min.

"Birmingham City" - "Fulham" 2:2 (1:1), 27 250.

"Birmingham City" - Mikael Forssell 45 ir 82 min.;

"Fulham" - Louis Saha 1 min., Luis Boa Morte 78 min. Raudonos kortelės: Sylvain Legwinski ("Fulham") 60 min.;, Darren Purse ("Birmingham City") 82 min.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, žaista rungtynių, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

1. "Arsenal" 5 4 1 0 11:3 13
2. "Manchester United" 5 4 0 1 9:2 12
3. "Manchester City" 5 3 1 1 12:6 10
4. "Chelsea" 4 3 1 0 10:6 10
5. "Portsmouth" 5 2 3 0 8:3 9
6. "Southampton" 5 2 3 0 5:2 9
7. "Liverpool" 5 2 2 1 7:3 8
8. "Birmingham City" 4 2 2 0 4:2 8