Atrankos grupių nugalėtojais tapo bei kelialapius į Senojo žemyno pirmenybių finalinį etapą Portugalijoje užsitikrino Europos čempionė Prancūzija (I), Čekija (III), Švedija (IV) ir Bulgarija (VIII).

Trečiadienį įvykusių mačų rezultatai ir statistika:

I grupė

Izraelis - Malta 2:2 (1:0), 600 žiūrovų. Izraelis - Haim Revivo (16 min.), Pini Balili (78 min.); Malta - Michael Mifsud (51 min. iš 11 m baudinio), David Carabott (52 min.).

Slovėnija - Prancūzija 0:2 (0:1), 9500. Įvarčiai - David Trezeguet (10 min.), Olivier Dacourt (71 min.).

Grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Prancūzija 7 7 0 0 26:2 21
2. Slovėnija 7 4 1 2 13:10 13
3. Izraelis 7 2 3 2 9:8 9
4. Kipras 7 2 1 4 7:16 7
5. Malta 8 0 1 7 5:24 1

II grupė

Danija - Rumunija 2:2 (1:0), 42 049. Danija - Jon Dahl Tomasson (35 min. iš 11 m baudinio), Martin Laursen (90+5 min.); Rumunija - Adrian Mutu (62 min.), Daniel Pancu (72 min.).

Grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Rumunija 8 4 2 2 21:9 14
2. Danija 7 4 2 1 14:8 14
3. Bosnija ir Hercegovina 7 4 0 3 6:7 12
4. Norvegija 7 3 2 2 8:5 11
5. Liuksemburgas 7 0 0 7 0:20 0

III grupė

Moldova - Baltarusija 2:1 (1:0), 7000. Moldova - Sergej Dadu (23 min.), Sergej Kovalčiuk (88 min.); Baltarusija - Roman Vasiliuk (89 min. iš 11 m baudinio).

Čekija - Olandija 3:1 (2:0), 18 356. Čekija - Jan Koller (15 min. iš 11 m baudinio), Karel Poborsky (38 min.), Milan Baroš (90+3 min.); Olandija - Rafael van der Vaart (61 min.). Raudona kortelė - Edgar Davids (Olandija, 14 min.).

Grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Čekija 7 6 1 0 20:3 19
2. Olandija 7 5 1 1 15:6 16
3. Austrija 7 3 0 4 10:11 9
4. Moldova 7 2 0 5 5:14 6
5. Baltarusija 8 1 0 7 4:20 3

IV grupė

Latvija - Vengrija 3:1 (2:0), 7500. Latvija - Maris Verpakovskis (38 ir 51 min.), Imants Bleidelis (42 min.); Vengrija - Krisztian Lisztes (53 min.).

Lenkija - Švedija 0:2 (0:2), 20 000. Įvarčiai - Mikael Nilsson (2 min.), Olof Mellberg (36 min.).

Grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Švedija 7 5 2 0 19:2 17
2. Latvija 7 4 1 2 9:6 13
3. Vengrija 7 3 2 2 14:7 11
4. Lenkija 7 3 1 3 9:6 10
5. San Marinas 8 0 0 8 0:30 0

V grupė

Farerų salos - Lietuva 1:3 (1:1), 2175. Farerų salos - Suni Olsen (43 min.); Lietuva - Igoris Morinas (23 ir 57 min.), Donatas Vencevičius (88 min.).

Vokietija - Škotija 2:1 (1:0), 67 000. Vokietija - Fredi Bobič (25 min.), Michael Ballack (50 min. iš 11 m baudinio); Škotija - Neil McCann (60 min.); Raudona kortelė - Maurice Ross (Škotija, 66 min.).

Grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Vokietija 7 4 3 0 10:4 15
2. Islandija 7 4 1 2 11:6 13
3. Škotija 7 3 2 2 11:8 11
4. Lietuva 7 3 1 3 7:10 10
5. Farerų salos 8 0 1 7 7:18 1

VI grupė

Šiaurės Airija - Armėnija 0:1 (0:1), 8616. Įvartis - Arman Kardmian (29 min.).

Ispanija - Ukraina 2:1 (0:0), 38 000. Ispanija - Raulis (59 ir 71 min.); Ukraina - Andrej Ševčenka (84 min.).

Grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Graikija 7 5 0 2 7:4 15
2. Ispanija 7 4 2 1 12:4 14
3. Ukraina 8 2 4 2 11:10 10
4. Armėnija 7 2 1 4 7:12 7
5. Šiaurės Airija 7 0 3 4 0:7 3

VII grupė

Anglija - Lichtenšteinas 2:0 (0:0), 64 931. Įvarčiai - Michael Owen (46 min.), Wayne Rooney (51 min.).

Slovakija - Makedonija 1:1 (1:0), 2286 Slovakija - Szilard Nemeth (25 min.); Makedonija - Dragan Dimitrovski (62 min.).

Grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Anglija 7 6 1 0 14:5 19
2. Turkija 7 6 0 1 17:5 18
3. Slovakija 7 2 1 4 9:9 7
4. Makedonija 8 1 3 4 11:14 6
5. Lichtenšteinas 7 0 1 6 2:20 1

VIII grupė

Andora - Bulgarija 0:3 (0:2), 1000. Įvarčiai - Dimitar Berbatov (10 ir 23 min.), Marian Hristov (58 min.).

Belgija - Kroatija 2:1 (2:1), 28 000. Belgija - Wesley Sonck (34 ir 42 min.); Kroatija - Dario Simič (35 min.). Raudona kortelė - Josip Simunič (Kroatija, 71 min.).

Grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Bulgarija 7 5 2 0 13:3 17
2. Kroatija 7 4 1 2 11:4 13
3. Belgija 7 4 1 2 9:9 13
4. Estija 7 2 2 3 4:4 8
5. Andora 8 0 0 8 1:18 0

IX grupė

Velsas - Suomija 1:1 (1:0), 72 500. Velsas - Simon Davies (3 min.); Suomija - Mikael Forssell (79 min.).

Serbija ir Juodkalnija - Italija 1:1 (0:1), 30 000. Serbija ir Juodkalnija - Saša Ilič (81 min.); Italija - Filippo Inzaghi (22 min.).

Grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Italija 7 4 2 1 13:4 14
2. Velsas 7 4 1 2 11:7 13
3. Suomija 8 3 1 4 9:10 10
4. Serbija ir Juodkalnija 7 2 3 2 8:9 9
5. Azerbaidžanas 7 1 1 5 5:16 4

X grupė

Rusija - Šveicarija 4:1 (2:1), 29 000. Rusija - Dmitrij Bulykin (20, 33 ir 59 min.), Aleksandr Mostovoj (72 min.); Šveicarija - Andrej Kariaka (12 min. į savus vartus). Raudona kortelė - Ricardo Cabanas (Šveicarija, 89 min.).

Albanija - Gruzija 3:1 (0:0), 15 000. Albania - Besnik Hasi (52 min.), Igli Tare (54 min.), Alban Bushi (80 min.); Gruzija - Šota Arveladzė (63 min.).

Grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Šveicarija 7 3 3 1 13:11 12
2. Rusija 7 3 2 2 16:11 11
3. Airija 7 3 2 2 10:9 11
4. Albanija 8 2 2 4 11:15 8
5. Gruzija 7 2 1 4 7:11 7