Antrąjį aukso medalį šiame čempionate pelnė JAV sprinterė Kelli White (Keli Vait), laimėjusi 200 m bėgimo rungtį (22,05 sek.). Kiek anksčiau 26 metų sportininkė nugalėjo ir 100 m bėgimo varžybose. 200 m distancijoje sidabro medalį pelnė rusė Anastasija Kapačinskaja (22,38 sek.), o bronzos medalį - kita amerikietė Torri Edwards (Tori Edvards, 22,47 sek.).

Paskutinį kartą 100 ir 200 m bėgimo rungtis tame pačiame čempionate buvo laimėjusi vokietė Katrin Krabbe (Katrin Krabė). Jai tai pavyko padaryti 1991 metais Tokijyje (Japonija).

Moterų 400 m barjerinio bėgimo rungtyje netikėtai triumfavo 20-metė australė Jana Pittman (Jana Pitman), distanciją įveikusi per 53,22 sek. Antra finišavo amerikietė Sandra Glover (Sandra Glouver) (53,65 sek.), o tik trečia liko pasaulio rekordininkė rusė Julija Pečionkina (53,71 sek.). Beje, nugalėtoja po finišo sakė, kad ją pergalei įkvėpė 1985 metų filmas "Rocky IV".

Moterų kūjo metimo varžybose nugalėtojos titulą apgynė kubietė Yipsi Moreno (Jipsi Moreno) - 73,33 m. Antra liko Europos čempionė rusė Olga Kuzenkova (71,71 m), trečia - prancūzė Manuela Montebrun (Manuela Montebran) - 70,92 m.

Vyrų šuolio su kartimi rungtyje aukso medalį netikėtai iškovojo 24 metų italas Giuseppe Gibiliscas (Džiuzepė Džibiliskas) - 5,90 m.

Per šešias varžybų dienas išdalinti 28 medalių komplektai. Pirmąją vietą užima JAV rinktinė, kurios sportininkai iškovojo 4 aukso, 4 sidabro ir 2 bronzos medalius. Antroje vietoje - Rusija. Jos atletai pelnė 4 aukso, 3 sidabro ir 4 bronzos medalius. Trečiąją vietą užima Baltarusija, kurios atstovai iškovojo 3 aukso, 1 sidabro ir 3 bronzos medalius. Lietuva, kuriai aukso medalį pelnė disko metikas Virgilijus Alekna, dalijasi 10-18-vietas.

Apdovanojimus jau pelnė 36 šalių atstovai (aukso - 18).