Po paskutinės pergalės kitame turnyro etape atsidūrė "Valencia" klubas, išvykoje 2:1 įveikęs "Genoa". Svečius pirmojo kėlinio pabaigoje į priekį išvedė Saltoras Bruno, bet tik prasidėjus antrąjai mačo pusei Hernanas Crespo rezultatą išlygino.

"Valencia" žūtbūt reikėjo laimėti rungtynes. Puikų šansą tą padaryti 85-ąją minutę turėjo Davidas Villa, tačiau puolėjas nerealizavo 11 metrų baudinio. Tiesa, ispanas savo klaidą kiek vėliau ištaisė, pelnydamas lemiamą įvartį.

Kartu su "Valencia" į kitą etapą pateko ir "Lille", rungtynėse namuose 3:1 įveikusi Prahos "Slavia".

C grupėje lyderių dvikovą laimėjo Tel Avivo "Hapoel" klubas, kuris įveikęs "Hamburg" 1:0 grupėje užėmė pirmąją vietą. Šeštąją pergalę iš tiek pat galimų iškovojo G grupės nugalėtojas "Salzburg" klubas, kuris ir šiame ture išvykoje 1:0 palaužė "Villarreal".

Dar 12 kito etapo dalyvių paaiškėjo trečiadienį.

A grupė:

Amsterdamo "Ajax" 1 - 3 Briuselio "Anderlecht"

13' [0 - 1] Romelu Lukaku
22' [0 - 2] Romelu Lukaku
43' [0 - 3] Jonathan Legear
77' [1 - 3] Urby Emanuelson

Zagrebo "Dinamo" 1 - 2 "Timisoara"

67' [0 - 1] Gheorghe Bucur
80' [1 - 1] Cristian Scutaru (į savus vartus)
84' [1 - 2] Dorin Goga

A grupės turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, taškai)

1. Anderlecht 6 11
2. Ajax 6 11
3. Dinamo 6 6
4. Timisoara 6 5

B grupė:

"Genoa" 1 - 2 "Valencia"

45' [0 - 1] Saltor Bruno
51' [1 - 1] Hernan Crespo
90' [1 - 2] David Villa

85' David Villa ("Valencia") nerealizavo 11 metrų baudinio.

"Lille" 3 - 1 Prahos "Slavia"

25' [1 - 0] Yohan Cabaye
40' [2 - 0] Gervinho
56' [2 - 1] Stanisla Vlcek
80' [3 - 1] Ludovic Obraniak

Tel Avivo "Hapoel" 1 - 0 "Hamburg"

23' [1 - 0] Samuel Yeboah

Vienos "Rapid" 3 - 3 Glazgo "Celtic"

1' [1 - 0] Nikica Jelavic
8' [2 - 0] Nikica Jelavic
19' [3 - 0] Hamdi Salihi
24' [3 - 1] Marc-Antoine Fortuné
67' [3 - 2] Marc-Antoine Fortuné
90' [3 - 3] Paul McGowan

Romos "Lazio" 0 - 1 Sofijos "Levski"

61' [0 - 1] Hristo Yovov

"Villarreal" 0 - 1 Salcburgo "Red Bull"

7' [0 - 1] Dusan Svent

G grupės lentelė:

1. Red Bull 6 18
2. Villarreal 6 9
3. Lazio 6 6
4. Levski 6 3

H grupė:

Stambulo "Fenerbahce" 1 - 0 "FC Sheriff"

15' [1 - 0] Ugur Boral

Bukarešto "Steaua" 1 - 1 "Twente"

18' [1 - 0] Pantelis Kapetanos
35' [1 - 1] Ronnie Stam

Lisabonos "Benfica" 2 - 1 Atėnų AEK

45' [1 - 0] Angel Fabian Di Maria
73' [2 - 0] Angel Fabian Di Maria
84' [2 - 1] Ismael Blanco

14' Felipe Menezes ("Benfica") nerealizavo 11 metrų baudinio.

Liverpulio "Everton" 0 - 1 Borisovo BATE

75' [0 - 1] Aleksandr Jurevič

I grupės lentelė:

1. Benfica 6 15
2. Everton 6 9
3. BATE 6 7
4. AEK 6 4

Į turnyro kitą etapą pateko po dvi pirmąsias vietas grupėse užėmusios komandos.

Kitame etape prie stipriausių Europos lygos klubų prisijungs trečiąsias vietas Čempionų lygoje užėmusios komandos. Burtai UEFA būstinėje Niono mieste bus traukiami penktadienį.

Futbolo portalo EuroFootball.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip perduoti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško EuroFootball.lt administracijos sutikimo griežtai draudžiama.