Nors po pertraukos Rubenas Micaelis sušvelnino skirtumą, dvikovos pabaigoje Marcelo Moreno ir Marko Marinas įtvirtino perga.

Į atkrintamąsias varžybas žengia olandų Eindhoveno PSV, vėlyvo Tomaso Repkos įvarčio į savus vartus dėka įveikusi Prahos "Sparta".

Bilbao "Athtletic" komanda, išvykoje 3:0 nugalėjusi Vienos "Austria" klubą ir taip apt iškopė į kitą etapą.

Sužaidus daugiau nei valandą ir baskams pelnius antrą įvartį, mačas beveik pusvalandžiui buvo sustabdytas dėl neramumų, kilusių austrų fanų riaušių tribūnose ir aikštėje.

Lisabonos "Sporting" klubas (Portugalija) pateko į kitą etapo po lygiųjų namuose 1:1 su olandų "Heerenveen" ekipa.

Rezultatai:

D grupė:

Lisabonos "Sporting" 1 - 1 "Heerenveen"

47' [0 - 1] Oussama Assaidi

90' [1 - 1] Leandro Grimi

"Ventspils" 0 - 1 Berlyno "Hertha"

12' [0 - 1] Raffael

87' iš aikštės pašalintas Raffael ("Hertha")

D grupės turnyro lentelė:


1. Lisabonos "Sporting" (Portugalija)* 5 3 2 0 8:4 11
2. Berlyno "Hertha" (Vokietija) 5 2 1 2 5:5 7
3. "Heerenveen" (Olandija) 5 1 2 2 6:7 5
4. "Ventspils" (Latvija) 5 0 3 2 3:5 3

E grupė:

"Roma" 2 - 1 "Basel"

19' [0 - 1] Benjamin Huggel

33' [1 - 1] Francesco Totti (iš 11 metrų baudinio)

58' [2 - 1] Mirko Vučinič

Londono "Fulham" 1 - 0 Sofijos CSKA

15' [1 - 0] Zoltan Gera

E grupės turnyro lentelė:


1. "AS Roma" (Italija) 5 3 1 1 7:5 10
2. "Basel" (Šveicarija) 5 3 0 2 8:4 9
3. "Fulham" (Anglija) 5 2 2 1 5:4 8
4. Sofijos CSKA (Bulgarija) 5 0 1 4 2:9 1

F grupė:

Bukarešto "Dinamo" 2 - 1 Graco "Sturm"

5' [0 - 1] Mario Sonnleitner

41' [1 - 1] Marius Niculae

57' [2 - 1] Marius Niculae

4' Samir Muratovič ("Sturm") nerealizavo 11 metrų baudinio

43' Laurentiu Rus ("Dinamo") pašalintas iš aikštės

Stambulo "Galatasaray" 1 - 0 Atėnų "Panathinaikos"

50' [1 - 0] Mustafa Sarp

F grupės turnyro lentelė:


1. Stambulo "Galatasaray" (Turkija)* 5 4 1 0 12:3 13
2. Atėnų "Panathinaikos" (Graikija) 5 3 0 2 4:4 9
3. Bukarešto "Dinamo" (Rumunija) 5 2 0 3 4:9 6
4. Graco "Sturm" (Austrija) 5 0 1 4 2:6 1

J grupė:

"Toulouse" 1 - 0 Belgrado "Partizan"

53' [1 - 0] DAniel Omoya Braaten

Donecko "Šachtar" 0 - 0 "Club Bruges"

J grupės turnyro lentelė:


1. Donecko "Šachtar" (Ukraina)* 5 4 1 0 14:2 13
2. "Club Bruges" (Belgija) 5 2 2 1 9:8 8
3. "Toulouse" (Prancūzija) 5 2 1 2 6:10 7
4. Belgrado "Partizan" (Serbija) 5 0 0 5 5:14 0

K grupė:

"Kobenhavn" 2 - 0 "Cluj"

37' [1 - 0] Martin Vingaard

43' [2 - 0] Dame N'Doye

Eindhoveno PSV 1 - 0 Prahos "Sparta"

90' [1 - 0] Tomas Repka (į savus vartus)

K grupės turnyro lentelė:


1. "PSV Eindhoven" (Olandija) * 5 3 2 0 6:3 11
2. "FC Kobenhavn" (Danija) 5 2 1 2 4:4 7
3. Prahos "Sparta" (Čekija) 5 2 1 2 7:6 7
4. Klužo CFR (Rumunija) 5 1 0 4 4:8 3

L grupė:

Brėmeno "Werder" 4 - 1 "Nacional"

31' [1 - 0] Markus Rosenberg

33' [2 - 0] Markus Rosenberg

61' [2 - 1] Ruben Micael

84' [3 - 1] Marcelo Moreno Martins

90' [4 - 1] Marko Marin

Vienos "Austria" 0 - 3 Bilbao "Athletic"

19' [0 - 1] Fernando Llorente

61' [0 - 2] Mikel San Jose Dominguez

86' [0 - 3] Fernando Llorente

L grupės turnyro lentelė:


1. Brėmeno "Werder" (Vokietija)* 5 4 1 0 14:6 13
2. Bilbao "Athletic" (Ispanija)* 5 3 1 1 10:5 10
3. Madeiros "National" (Portugalija) 5 0 2 3 6:11 2
4. Vienos "Austria" (Austrija) 5 0 2 3 3:11 2

Į kitą etapą iškopė: paskutinio UEFA taurės savininkas "Šachtar" (Ukraina), Stambulo "Galatasaray" (Turkija), "Werder" (Vokietija), "Ajax" (Olandija), "Hamburg SV" (Vokietija), Tel Avivo "Hapoel" (Izraelis), "Salzburg" (Austrija), "Villarreal" (Ispanija), Stambulo "Fenerbahce" (Turkija), Lisabonos "Benfica" (Portugalija), Liverpulio "Everton" (Anglija), "Sporting" (Portugalija), "PSV Eindhoven" (Olandija) ir "Athletic" (Ispanija).

Šeštojo turo rungtynės bus žaidžiamos gruodžio 16 ir 17 dienomis.

Į UEFA Europos lygos turnyro atkrintamąsias varžybas patenka dvi geriausios kiekvienos grupės komandos, kurios kartu su aštuoniomis trečiąsias vietas UEFA Čempionų lygos grupėse užėmusiomis ekipomis sudarys šešioliktfinalio poras.