Pirmąjį realų šansą įmušti turėjo "Real" klubas - 20-ąją minutę Cristiano Ronaldo sulaukė Kaka perdavimo, bet smūgiuodamas visiškai laisvas nesugebėjo nuginkluoti Victoro Valdeso.

Po penkių minučių pavojingą progą sukūrė Marcelo, bet paskutinę akimirką brazilo smūgį blokavo "Barca" kapitonas Carlesas Puyolis.

Antrojo kėlinio pradžioje "Real" puolėjas Gonzalo Higuainas turėjo dar vieną šansą, tačiau ir vėl paskutinę akimirką jo smūgį blokavo šeimininkų žaidėjai.

Neįmuši tu, įmuša tau - ši nerašyta futbolo taisyklė pasitvirtino jau po kelių minučių.

Dani Alvesas aukšta trajektorija perdavė kamuolį į baudos aikštelę, kurioje, po keitimo aikštėje pasirodęs, puolėjas Zlatanas Ibrahimovičius iš arti nuginklavo Ikerą Casillasą.

Jau netrukus katalonai liko dešimtyje, kai už žaidimą ranka antrą geltoną kortelę prieš save išvydo saugas Sergio Busquetsas.

"Barcelona" gynėsi patikimai ir pačioje rungtynių pabaigoje Lionelis Messi turėjo puikų šansą įtvirtinti savo ekipos pergalę, bet jo smūgį atrėmė I. Casillasas. Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė minimalią "Barcelona klubo" pergalę.

"Barcelona" 1 - 0 Madrido "Real"

56' [1 - 0] Zlatan Ibrahimovič

63' iš aikštės išvytas Sergio Busquets ("Barcelona")

90' iš aikštės išvytas Lassana Diarra ("Real")

"Almeria" 1 - 4 Bilbao "Athletic"

37' [0 - 1] Javi Martinez

41' [0 - 2] Aldekoaotalora Astarloa Ustaritz

60' [0 - 3] Fernando Llorente

77‘ [0 – 4] Oscar de Marcos

84‘ [1 – 4] Kalu Uche

Santandero "Racing" 0 - 1 La Korunijos "Deportivo"

76‘ [0 – 0] Albetto Lopo

Madrido "Getafe" 5 - 1 "Xerez"

33' [0 - 1] Artiles Oliva Aythami

44' [1 - 1] Roberto Soldado

45' [2 - 1] Roberto Soldado

57' [3 - 1] Daniel Parejo

58' [4 - 1] Roberto Soldado

60' [5 - 1] Francisco Javier Casquero

>45‘ iš aikštės išvytas David Prieto („Xerez“)

"Zaragoza" 0 - 1 Pamplonos "Osasuna"

26' [0 - 1] Javad Nekounam

<"Valladolid" 3 - 3 "Tenerife"

27' [1 - 0] Diego Costa

35' [2 - 0] Fabian Canobbio

49' [3 - 0] Diego Costa

63' [3 - 1] Juan Francisco Nino

72' [3 - 2] Luiz Rodririguez Diaz Angel

84‘ [3 -3] Garcia Perez Ayoze

90‘ iš aikštės išvytas Ezequiel Luina („Tenerife“)

Madrido "Atletico" 4 - 0 Barselonos "Espanyol"

27' [1 - 0] Diego Forlan

62' [2 - 0] Sergio Aguero

85' [3 - 0] Sergio Aguero

89' [4 - 0] Maxi Rodriguez

89' iš aikštės išvytas Roncaglia ("Espanyol")

1 Barcelona 12 9 3 0 30-8 +22 30
2 Real 12 9 1 2 27-9 +18 28
3 Sevilla 12 8 2 2 23-10 +13 26
4 Valencia 12 7 4 1 23-12 +11 25
5 Deportivo 12 8 1 3 17-12 +5 25
6 Mallorca 12 6 3 3 22-15 +7 21
7 Sporting 12 5 5 2 13-10 +3 20
8 Athletic B. 12 6 2 4 16-15 +1 20