Rungtynės šeimininkams prasidėjo sėkmingai. Sužaidus 13 minučių Davidas N'Gogas iš kelių metrų pasiuntė kamuolį į tinklą - 1:0.

Bet svečiai iš Birmingemo per pirmą savo pavojingesnę ataką įmušė išlyginamąjį įvartį, kai galva tiksliai smūgiavo Christianas Benitezas - "Liverpool" ekipos vyriausiojo trenerio Rafaelio Benitezo bendrapavardis.

"Raudonieji" dominavo aikštėje, tačiau artėjant didžiajai pertraukai "Birmingham" klubas netikėtai įsiveržė į priekį - galingu smūgiu iš daugiau nei 25 metrų pasižymėjo Collinsas Jerome'as.

Po pertraukos "Liverpool" komandos pranašumas nekėlė abejonių - šeimininkai prispaudė varžovus jų aikštės pusėje, o neretai kelioms minutėms užguldavo baudos aikštelėje, bet įvarčio pasiekti jiems ilgai nepavyko.

"Liverpool" futbolininkai rezultatą išlygino 71 minutę, kai D. N'Gogas suklaidino du gynėjus, įsiveržė į baudos aikštelę, kur, suvaidinęs varžovo pražangą, uždirbo 11 metrų baudinį. Jį realizavo Stevenas Gerrardas - 2:2.

Rezultatas:

"Liverpool" 2 - 2 "Birmingham"

13' [1 - 0] David N'Gog

26' [1 - 1] Christian Benitez

45' [1 - 2] Collins Jerome

71' [2 - 2] Steven Gerrard (iš 11 metrų baudinio)

1. Chelsea 12 10 0 2 29-8 +21 30
2. Arsenal 11 8 1 2 36-14 +22 25
3. Man Utd 12 8 1 3 23-12 +11 25
4. Tottenham 12 7 1 4 23-17 +6 22
5. Aston Villa 12 6 3 3 20-12 +8 21
6. Man City 11 5 5 1 21-14 +7 20
7. Liverpool 12 6 1 5 27-18 +9 19
8. Sunderland 12 5 2 5 20-19 +1 17