Šeimininkai jau antrąją mačo minutę po tikslaus Zlatano Ibrahimovičiaus smūgio išsiveržė į priekį. 16-ąją minutę po puikios kombinacijos Lionelis Messi persvarą padvigubino.

Kiek vėliau pavojinga ataka atsakė ir svečiai, tačiau netrukus dar vieną įvartį pelnė "Barca" - baudos smūgiu pasižymėjo gynėjas Dani Alvesas.

Šeimininkai ir toliau nemažino apsukų bei 42-ąją minutę po tikslaus L. Messi perdavimo ketvirtąjį įvartį komandai pelnė saugas Seydou Keita.

Tačiau į šį įvartį atsakė ir "Atletico" - pasinaudojęs varžovų neatsargumu, puolėjas Sergio Aguero pabėgo vienas prieš vartininką Victorą Valdesą bei nuginklavo jį.

Per likusį laiką žaidimas kiek aprimo, nors dar kelis sykius L. Messi galėjo pasižymėti. Tačiau besibaigiant mačui "Atletico" dar pelnė ir antrąjį įvartį - pasižymėjo Diego Forlanas. Vis dėlto ir tai buvo ne pabaiga, mat jau per teisėjo pridėtą laiką po D. Alveso perdavimo paskutinį tašką susitikime padėjo L. Messi.

Pergalę išvykoje iškovojo "Sevilla" klubas, kuris 2:0 įveikė Pamplonos "Osasuna" ekipą. Į priekį svečius išvedė iš Madrido "Real" vasarą persikėlęs puolėjas Alvaro Negredo.

Antrąjį įvartį "Sevilla" pelnė 71-ąją minutę, kai pasižymėjo kitas komandos puolėjas Frederickas Kanoute. Mačą "Osasuna" dar užbaigė be pašalinto futbolininko Sergio.

Taip pat pergalę svečiuose iškovojo Barselonos "Espanyol", kuri atkakliame mače 3:2 palaužė La Korunjos "Deportivo" klubo futbolininkus.

Savo varžovus taip pat įveikė Santandero "Racing" bei "Mallorca" vienuolikės.

Šeštadienio rezultatai:

Pamplonos "Osasuna" 0 - 2 "Sevilla"

38' [0 - 1] Alvaro Negredo
71' [0 - 2] Frederick Kanoute

82' iš aikštės pašalintas Sergio ("Osasuna")

La Korunjos "Deportivo" 2 - 3 Barselonos "Espanyol"

20' [0 - 1] Jose Maria Callejon
27' [1 - 1] Adrian
43' [1 - 2] Juan Forlin
53' [1 - 3] Joan Verdu
77' [2 - 3] Nouioui Lassad

"Mallorca" 4 - 0 "Tenerife"

16' [1 - 0] Mario Suarez
50' [2 - 0] Aritz Aduriz
58' [3 - 0] Mosquera Julio Alvarez
90' [4 - 0] Pierre Webbo

75' iš aikštės pašalintas Ezequiel Luna ("Tenerife")
87' iš aikštės pašalintas Marc Bertran ("Tenerife")

"Malaga" 1 - 2 Santandero "Racing"

36' [0 - 1] Manuel Arana
71' [1 - 1] Duda
79' [1 - 2] Nasief Morris

"Barcelona" 5 - 2 Madrido "Atletico"

2' [1 - 0] Zlatan Ibrahimovic
15' [2 - 0] Lionel Messi
30' [3 - 0] Dani Alves
41' [4 - 0] Seydou Keita
45' [4 - 1] Sergio Aguero
84' [4 - 2] Diego Forlan
90' [5 - 2] Lionel Messi

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Barcelona 3 3 0 0 10-2 9
2. Mallorca 3 2 1 0 7-1 7
3. Real 2 2 0 0 6-2 6
4. Valencia 2 2 0 0 6-2 6
5. Sevilla 3 2 0 1 6-3 6
6. Athletic Bilbao 2 2 0 0 2-0 6
7. Racing Santander 3 1 1 1 4-6 4
8. Malaga 3 1 0 2 4-3 3