"Marseille" futbolininkai šiame ture išvykoje turėjo sunkią dvikovą su "Lille" klubu ir po antrojo kėlinio pradžioje praleisto įvarčio atsiliko rezultatu 0:1, tačiau 54-ąją minutę Benoit Cheyrou sugebėjo rezultatą išlyginti, o dar po trijų minučių Mamadou Niang'as išvedė čempionato lyderius į priekį.

Pralaimėjimus šiame ture patyrė ir visos trys iškritimo zonoje esančios ekipos: "Saint-Etienne", "Caen" ir "Le Havre". Pirmosios dvi dar turi realių šansų išsigelbėti ir išlikti aukščiausiame divizione, o naujokei "Le Havre" norint išlikti reikia laimėti visas penkerias likusias čempionato rungtynes ir tikėtis artimiausių varžovų nesėkmių.

Dar vienas šio turo mačas vyks trečiadienį, kuriame susitiks Lygos taurę šią savaitę iškovojęs ir antroje vietoje pirmenybėse žengiantis "Bordeaux" klubas ir vietos Europos lygos turnyre kitą sezoną siekiantis "Rennes".

33-ojo turo rezultatai:

"Lyon" 0 - 0 "PSG"

"Lille" 1 - 2 "Marseille"

49` [1 - 0] Eden Hazard
54` [1 - 1] Benoit Cheyrou
57` [1 - 2] Mamadou Niang

"Auxerre" 2 - 1 "Caen"

61` [0 - 1] Gregory Proment
85` [1 - 1] Ireneusz Jelen
88` [2 - 1] Ireneusz Jelen

"Havre" 0 - 1 "Grenoble"

41` [0 - 1] Pierre Boya

"Le Mans" 0 - 1 "Monaco"

85` [0 - 1] Chu-Young Park

"Nancy" 2 - 0 "Nantes"

55` [1 - 0] Julien Feret
68` [2 - 0] Silva Andre Luiz (11 m b.)

"Nice" 3 - 1 "Saint-Etienne"

23` [1 - 0] Chaouki Ben Saada
45` [2 - 0] Eftathios Tavlaridis (į savo vartus)
73` [3 - 0] Eric Mouloungui
90` [3 - 1] Araujo Ilan

"Sochaux" 1 - 1 "Valenciennes"

62` [0 - 1] Amara Karba Bangoura
90` [1 - 1] Vaclav Sverkos (11 m b.)

53` Teddy Richert ("Sochaux") pašalintas iš aikštės.

"Toulouse" 1 - 1 "Lorient"

85` [0 - 1] Dede Ayew
89` [1 - 1] Mauro Cetto

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Marseille 33 19 10 4 56-29 67
2. Bordeaux 32 18 8 6 51-29 62
3. Lyon 33 17 10 6 43-25 61
4. PSG 33 18 6 9 46-33 60
5. Lille 33 15 11 7 45-33 56
6. Toulouse 33 14 13 6 38-23 55
7. Rennes 32 12 15 5 34-25 51
8. Nice 33 13 8 12 39-36 47