Pastarųjų metų "amžinasis" čempionas "Lyon" šiame ture išvykoje susitiko su "Bordeaux" vienuolike ir buvo priverstas pripažinti šios pranašumą minimaliu rezultatu 0:1. Lemiamą mačo įvartį prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą pelnė Alou Diarra.

Po šios pergalės "Bordeaux" pakilo į antrąją vietą čempionate, dviem taškais lenkdamas "Lyon" futbolininkus.

Šiuo čempionų kluptelėjimu puikiai pasinaudojo pirmenybių lyderis "Marseille" klubas, išvykoje 2:1 įveikęs "Lorient" ekipą ir sutvirtinęs savo pozicijas.

"Marseille" didžiąją mačo dalį teko vytis savo varžovus, kai jau 7-ąją minutę Kevinas Gameiro išvedė "Lorient" į priekį, tačiau antrajame kėlinyje, po Renato Civelli ir Brandao įvarčių, svečiams pavyko išsiveržti į priekį ir išlaikyti persvarą iki mačo pabaigos.

Po šios pergalės "Marseille" dviem taškais lenkia "Bordeaux" klubą ir jau keturiais pirmauja prieš "Lyon" futbolininkus.

32-ojo turo rezultatai:

"Bordeaux" 1 - 0 "Lyon"

43` [1 - 0] Alou Diarra

"Lorient" 1 - 2 "Marseille"

7` [1 - 0] Kevin Gameiro

59` [1 - 1] Renato Civelli

79` [1 - 2] Brandao

88` Arnaud Le Lan ("Lorient") ir Lorik Cana ("Marseille") pašalinti iš aikštės.

"PSG" 3 - 0 "Havre"

41` [1 - 0] Ludovic Giuly

55` [2 - 0] Jerome Rothen

89` [3 - 0] Guillaume Hoarau

"Caen" 1 - 2 "Nancy"

1` [0 - 1] Youssouf Hadji

45` [1 - 1] Sambou Yatabare

84` [1 - 2] Geoffrey Adjet

"Grenoble" 1 - 0 "Toulouse"

40` [1 - 0] Laurent Courtois (11 m b.)

"Monaco" 3 - 1 "Rennes"

77` [1 - 0] Jerko Leko (11 m b.)

84` [2 - 0] Juan Pablo Pino

86` [2 - 1] Bruno Cheyrou

90` [3 - 1] Juan Pablo Pino

75` Lucien Aubey ("Rennes") pašalintas iš aikštės.

"Nantes" 2 - 0 "Nice"

19` [1 - 0] Christian Bekamenga

89` [2 - 0] Mamadou Bagayoko

55` Gerald Cid ("Nice") pašalintas iš aikštės.

"Sochaux" 0 - 1 "Auxerre"

85` [0 - 1] Thomas Kahlenberg

"Valenciennes" 0 - 2 "Le Mans"

49` [0 - 1] Gregory Cerdan

66` [0 - 2] Anthony Le Tallec

"Saint-Etienne" 2 - 1 "Lille"

50` [1 - 0] Arauajo Ilan

66` [2 - 0] Batefimbi Gomis

71` [2 - 1] Nicolas Fauvergue

Turnyrinė lentelė po šių rungtynių: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Marseille 32 18 10 4 54-28 64
2. Bordeaux 32 18 8 6 51-29 62
3. Lyon 32 17 9 6 43-25 60
4. PSG 32 18 5 9 46-33 59
5. Lille 32 15 11 6 44-31 56
6. Toulouse 32 14 12 6 37-22 54
7. Rennes 32 12 15 5 34-25 51
8. Nice 32 12 8 12 36-35 44