Barselonos vienuolikės futbolininkai svečiuose 2:0 nugalėjo pirmenybių vidutiniokę „Almeria“, o abu įvarčius per 4 minutes pelnė jaunasis puolėjas Bojanas Krkičius.

Triuškinančią pergalę namuose iškovojo Santanderio "Racing" klubas, kuris net 5:0 įveikė "Numancia". Įdomu tai, kad visi įvarčiai buvo įmušti jau pirmame kėlinyje.

Pirmasis pasižymėjo Oscaras Serrano, kuris įvartį pelnė 16-ą mačo minutę. Jau netrukus, po Peterio Luccino įvarčio, rezultatas padvigubėjo.

Sužaidus apie pusvalandį, puolėjas Nikola Žigičius pelnė įvartį ir mačo rezultatas tapo jau 3:0. 40-ą rungtynių minutę tas pats N. Žigičius pelnė dar vieną įvartį, o paskutinę kėlinio minutę "Numancia" galutinai sutraiškė Oscaro Serrano tiksus smūgis.

Pergalę iš savo rankų išleido namuose rungtyniavusi "Malaga", kuri 2:2 sužaidė su "Sevilla".

Įvarčius šeimininkų gretose pelnė Salva Ballesta, o "Sevilla" ekipoje mačo pabaigoje pasižymėjo Fredericas Kanoute bei Luisas Fabiano.

"Malaga" 2 - 2 "Sevilla"

19' [1 - 0] Salva Ballesta

32' [2 - 0] Salva Ballesta

74' [2 - 1] Frederic Kanoute

84' [2 - 2] Luis Fabiano

81' iš aikštės pašalintas Javier Calleja ("Malaga")

Barselonos "Espanyol" 3 - 3 "Mallorca"

39' [0 - 1] Juan Fernando Arango

56' [1 - 1] Jose Maria Callejon

60' [1 - 2] Cleber Santana

70' [1 - 3] José Manuel Jurado Marín

71' [2 - 3] Ivan de la Pena

82' [3 - 3] Anderson Luis de Carvalho Nene

64' iš aikštės pašalintas Hurtado Perez Moisés ("Espanyol")

Sevilijos "Real Betis" 0 - 0 Pamplonos "Osasuna"

"Sporting Gijon" 3 - 2 La Korunjos "Deportivo"

48' [1 - 0] Luis Moran

52' [2 - 0] David Barral

67' [2 - 1] Sergio

71' [3 - 1] Jose Angel

85' [3 - 2] Ivan Sanchez Riki

Santandero "Racing" 5 - 0 "Numancia"

16' [1 - 0] Oscar Serrano

27' [2 - 0] Peter Luccin

33' [3 - 0] Nikola Zigic

40' [4 - 0] Nikola Zigic

45' [5 - 0] Oscar Serrano

"Valladolid" 1 - 0 Madrido "Getafe"

86' [1 - 0] Fabian Canobbio

75' iš aikštės pašalintas Mario Alvarez ("Getafe")

Madrido "Atletico" 3 - 2 "Villarreal"

19' [0 - 1] Matias Fernandez

52' [0 - 2] Ruben Cani

53' [1 - 2] Sergio Aguero

80' [2 - 2] Diego Forlan

83' [3 - 2] Antonio Lopez

3' Diego Forlan ("Atletico") nerealizavo 11 metrų baudinio

65' iš aikštės pašalintas Javier Venta ("Villarreal")

"Almeria" 0 - 2 "Barcelona"

53' [0 - 1] Bojan Krkic

56' [0 - 2] Bojan Krkic

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)