Pirmąjį kėlinį 15:18 laimėjo “Ted Kolej” krepšininkai. Tačiau vėliau palūžo ir buvo visiškai sutriuškinti stipresnių varžovų. Nugalėtojų gretose eilinį kartą rezultatyviausiu buvo Josephas Blairas. Jis į Ankaros ekipos krepšį įmetė 23 taškus. Paskutiniu metu banguotai rungtyniaujantis Virginijus Praškevičius pelnė tik 5 taškus. Pralaimėjusių pusėje sėkmingiausiai rungtyniavo Ucoklaras Gokhanas, pelnęs 19 taškų. Beje Ankaros krepšininkams visus taškus pelnė 5 žaidėjai.

Kitose rungtynėse kita Stambulo komanda “Efes Pilsen” žaidimu pranoko Stambulo “Fenerbache” ekipą. Nugalėdami ją rezultatu 101:87. Alaus gamintojų remiama komanda smogė jau rungtynių pradžioje, laimėdama kėlinį 25:15. Po to teliko tik išlaikyti persvarą. Rezultatyviausiai nugalėtojų klube rungtyniavo naudingiausias praėjusio Eurolygos turo žaidėjas Marcusas Brownas. Jis įmetė net 33 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Latvis Kasparas Kambala prie pergalės prisidėjo 25 taškais ir 10 po krepšiais “sugriebtais kamuoliais”. Pralaimėjusių ekipą bandė gelbėti Markas Dickelis, kuris įmetė 26 taškus ir atkovojo 4 kamuolius.

Kitų rungtynių rezultatai:

Izmiro “Goztepe” – Stambulo “Galatasaray” 74:87 Ankaros “Buyuk Kolej” – Izmiro “Karsiyaka” 83:66 Bursos “Oyak Renault” – Stambulo “Tekel” 65:69

Dar dvejos rungtynės bus žaidžiamos sekmadienį.