Antroje vietoje, regis, įsitvirtina Paryžiaus "P.S.G" klubas, šiame ture 2-1 palaužęs ir toliau turnyrinės lentelės apačioje liekančią "Saint-Etienne" ekipą. Verta paminėti, kad visi trys mačo įvarčiai buvo pelnyti per 10 pirmojo kėlinio minučių - 26-ąją minutę "P.S.G" į priekį išvedė Mamadou Sakho, 34-ąją minutę pusiausvyra atstatė Dimitris Payetas, o 36-ąją minutę paryžiečiams pergalę nulėmė taiklus Jeremy Clemento smūgis.

Dar du taškus prarado ir nuo pirmaujančių ekipų po truputi tolsta "Bordeaux" klubas, namuose sužaidęs lygiosiomis 1-1 su naujoku "Grenoble". 61-ąją minutę Marouane Chamakhas išvedė "Bordeaux" ekipą į priekį, tačiau 75-ąją minutę Bostjanas Cesaras rezultatą išlygino.

Du taškus šiame ture taip pat prarado pastaruoju metu niekaip pergalės iškovoti nesugebantis "Rennes" klubas, sužaidęs lygiosiomis 1-1 su "Nancy" vienuolike. "Nacy" gretose 56-ąją minutę pasižymėjo Youssoufas Hadji, o išlyginamąjį įvartį 86-ąją minutę pelnė Jimmy Briandas. Tuo tarpu į 4-ąją poziciją pakilo puikiai šį sezoną rungtyniaujanti "Toulouse" ekipa, išvykoje 1-2 įveikusi "Sochaux" klubą.

24-ojo turo rezultatai:

"Lyon" 3- 1 "Havre"

33` [1 - 0] Ederson

44` [2 - 0] Abdulkader Keita

74` [3 - 0] Juninho

81` [3 - 1] Loic Nestor

70` John Mensah ("Lyon") pašalintas iš aikštės

"Sochaux" 1 - 2 "Toulouse"

11` [1 - 0] Rabiu Afolabi

32` [1 - 1] Jacques Faty (į savo vartus)

65` [1 - 2] Pierre-Andre Gignac

"PSG" 2 - 1 "Saint-Etienne"

26` [1 - 0] Mamadou Sakho

34` [1 - 1] Dimitri Payet

36` [2 - 1] Jeremy Clement

"Bordeaux" 1 - 1 "Grenoble"

61` [1 - 0] Marouane Chamakh

75` [1 - 1] Bostjan Cesar

"Rennes" 1 - 1 "Nancy"

56` [0 - 1] Youssouf Hadji

86` [1 - 1] Jimmy Briand

"Auxerre" 2 - 0 "Lille"

30` [1 - 0] Ireneusz Jelen

35` [2 - 0] Kamel Chafni

77` Thomas Kahlenberg ("Auxerre") pašalintas iš aikštės

"Caen" 1 - 1 "Lorient"

33` [1 - 0] Steve Savidan

46` [1 - 1] Rafik Saifi

90` Benjamin Genton ("Lorient") pašalintas iš aikštės

"Le Mans" 1 - 2 "Nice"

55` [1 - 0] Thorstein Helstad

76` [1 - 1] Emerse Fae

90` [1 - 2] Mahamane Traore

77` Loic Remy ("Nice") ir Gregory Cerdan ("Le Mans") pašalinti iš aikštės

"Valenciennes" 1 -1 "Nantes"

17` [1 - 0] Rafael Schmitz

61` [1 - 1] Ivan Klasnič

"Monaco" 0 - 1 "Marseille"

77' [0 - 1] Bakary Kone