Šeimininkai visą pirmą kėlinį kontroliavo žaidimą ir 40-ąją minutę pelnė įvartį - Lassana Diarra smūgiavo kamuolį į vartus iš už baudos aikštelės ribų, jį šiek tiek lietė Raulis ir to pakako, kad būtų pelnytas įvartis.

Antrasis kėlinys prasidėjo pavojingu "Deportivo" žaidėjo Felipe smūgiu, bet kamuolys atšokęs nuo virpsto paliko aikštės ribas. Kiek vėliau pavojingą smūgį atliko ir Lafita, tačiau madridiečių vartininkas Ikeras Casillasas buvo savo vietoje.

Rungtynių pabaigoje "Real" galėjo padvigubinti persvarą, bet pabėgęs vienas prieš vartininką Arjenas Robbenas nesugebėjo įmušti.

Gana netikėtą nesėkmę išvykoje patyrė "Valencia" ekipa, kuri 1:3 turėjo pripažinti "Mallorca" komandos pranašumą. Nugalėtojams du įvarčius pelnė Jose Marinas ir dar vieną pridėjo Jose Luisas Martinas. "Valencia" gretose pasižymėjo Vicente.

Taškus prarado ir Madrido "Atletico", kuris mače su "Malaga" turėjo tenkintis lygiosiomis. Lygiosios taip pat užfiksuotos ir rungtynėse tarp "Valladolid" bei Barselonos "Espanyol".

Triuškinančia pergalę džiaugėsi Madrido "Getafe" ekipa, mat ji namuose net 5:1 įveikė Chicono "Sporting". Tris įvarčius įmušė Roberto Soldado, po įvartį pridėjo Estebanas Granero ir Ikechukwu Uche.

Sekmadienio rezultatai:

"Mallorca" 3 - 1 "Valencia"

8' [1 - 0] Jose Manuel Jurado Marin

41' [2 - 0] Jose Luis Soler Marti (iš 11 metrų baudinio)

42' [3 - 0] Jose Manuel Jurado Marin

72' [3 - 1] Vicente

Madrido "Getafe" 5 - 1 "Sporting Gijon"

15' [1 - 0] Roberto Soldado

17' [2 - 0] Estaban Granero

45' [2 - 1] David Barral

57' [3 - 1] Roberto Soldado

70' [4 - 1] Ikechukwu Uche

72' [5 - 1] Roberto Soldado (iš 11 metrų baudinio)

"Almeria" 2 - 1 "Athletic Bilbao"

26' [1 - 0] Jose Bernal Ortiz

39' [2 - 0] Kalu Uche

65' [2 - 1] Joseba Del Olmo

"Valladolid" 1 - 1 Barselonos "Espanyol"

41' [1 - 0] Henok Goitom

78' [1 - 1] Sergio Sanchez

"Malaga" 1 -1 Madrido "Atletico"

22' [1 - 0] Antonio Apono

44' [1 - 1] Johnny Heitinga

"Recreativo" 1 - 0 Sevilijos "Real Betis"

72' [1 - 0] Javier Gallego Camunas

"Sevilla" 0 - 2 Santandero "Racing"

24' [0 - 1] Cesar Navas

47' [0 - 2] Nikola Zigic

32' iš aikštės pašalintas Oscar Serrano ("Racing")

Madrido "Real" 1 - 0 La Korunijos "Deportivo"

40' [1 - 0] Raul

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)